Про застосування податкової соц.пільги


Доброго дня!

Чи обов”язково працівникам заповнювати заяву на податкову соц. пільгу? 

Якщо місячна з/п працівника становить 1900 грн, чи треба йому заповнювати таку заяву?

Беремо на роботу юриста (з/п 1900 грн.) і він сумнівається чи необхідно йому підписувати цю заяву: що йому на це можна сказати, на яку статтю посилатися?

Наперед вдячна за допомогу! 

Матеріали до теми


Компенсація при переїзді на роботу в іншу місцевість під час дії воєнного стану: чи може працівник її отримати
Відповідно до частини 1 статті 120 Кодексу Законів про працю (далі — КЗпП) працівники мають право на відшкодування витрат й ...
Міжвідомча комісія відновила роботу
Відновила роботу Міжвідомча комісія з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій (далі — УБД) та виплати одноразової грошової ...
Внутрішньо переміщенні медики та їх працевлаштування в інші заклади охорони здоров’я
Міністерство охорони здоров’я України врегулювало норми працевлаштування медпрацівників, які через повномасштабну війну втратили можливість працювати за основним місцем роботи, у ...