Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
3 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
novik_70092
11 липня, 2019 - 17:02
Добрый день! Подскажите пожалуйста , принимаю на неполный рабочий день совместителя. Хочу поставить в 1С ЗУП "оплата за годинним тарифом". В штатном расписании по этой должности стоит ставка 5500 - 1,5 штатных единицы. Как правильно прописать в приказе о приеме на работу : 120 часов в месяц, 35 грн в час. Форма приказа стандартная в ЗУПе. Зупуталась.
Вікторія Ліпчанська
Зображення користувача Вікторія Ліпчанська.
Президент Всеукраїнської асоціації кадровиків. Посада: Шеф-редактор кадрового напряму ВД "МЕДІА-ПРО"
16 липня, 2019 - 12:32
В приказе пишется фраза: "з посадовим окладом 5500 грн., з оплатою праці пропорційно відпрацьованому часу". Зазначати при цьому погодинну оплату Ви не можете, оскільки для такого працівника визначений розмір посадового окладу, як наслідок його оплата праці кожного місяця буде залежати від вількості робочих годин в відповідному місяці із розразунку 40 годинного робочого тижня та кількості відпрацьованих годин. Що стосується стандартної форми в 1С ЗУП, спробуйте змінити налаштування.
grybanych_83504
Зображення користувача grybanych_83504.
17 лютого, 2021 - 23:10
Доброго дня, шановні експерти. Допоможіть будь ласка розібратися. ФОП який здійнює медичну практику та має найманих працівників які працюють в нього за гнучким графіком не повний робочий день, зараз відкрив ще один стоматологічний кабінет за новою адресою. Там будуть працювавти його ж працівники та них самих посадах, також по декілька годин в день декілька днів на тиждень. Підскажіть будь ласка, як правильно оформити ці зміни документально? Відібрати у них заяву про зміну режиму роботи та наказами описати де по скільки годин вони працюватимуть? внести зміни до трудовох договорів та посадових інструкцій про ще одне робоче місце? Чи є якиісь інший правильніший спосіб?