Прийняття на роботу працівника, який має ФОП


Підскажіть, будь-ласка, чи може приватне підприємство, юридична особа, прийняти на роботу працівника, у якого відкрите ФОП?

Матеріали до теми


Держпраці надає роз’яснення щодо суміщення посади бухгалтера в разі її відсутності в штатному розписі й можливості ведення бухгалтерського обліку
Згідно із частиною 3 статті 64 Господарського кодексу України підприємство самостійно визначає свою організаційну структуру, встановлює чисельність працівників і штатний ...
Компенсація при переїзді на роботу в іншу місцевість під час дії воєнного стану: чи може працівник її отримати
Відповідно до частини 1 статті 120 Кодексу Законів про працю (далі — КЗпП) працівники мають право на відшкодування витрат й ...
Міжвідомча комісія відновила роботу
Відновила роботу Міжвідомча комісія з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій (далі — УБД) та виплати одноразової грошової ...