Відсутність працівника на роботі


Доброго дня!Допоможіть в такій ситуації: працівник ппротягом робочого часу з 12.30. по 14.30 год. був відсутній як на роботі, так і на робочому місці. Працівниками підприємства в кількості чотирьох осіб було складено відповідний акт із зазначенням часу відсутності.Працівникові оголосили догану. Проте в табелі обліку робочого часу стоїть 8 год. Чи не буде це порушенням з боку підприємства?І навіть якщо буде, чи братиметься до уваги показання чотирьох осіб, які власне і зафіксували вказане порушення?Заздалегідь вдячна.

Матеріали до теми


Печатка на першій сторінці трудової книжки: що варто знати
Пунктом 2.12 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту ...