Передплати журнал

встановлення тарифного розряду при прийомі на роботу


Скажіть, будь ласка, де можна проконсультуватися з приводу правильності встановлення тарифного розряду керівникам гуртка позашкільного закладу при прийомі на роботу. У 557 Наказі дуже незрозуміло написано саме стосовно керівників гуртків. Робили так: з освітнім рівнем бакалавра або молодшого спеціаліста встановлювали 8 розряд, а спеціалістам або магістрам 9, далі за наслідками атестації. Нас перевіряє КРУ і кажуть, що це невірно, треба незалежно від освіти ставити 8 розряд. Хочуть утримати цю надлишково нараховану заробітну плату за три навчальні роки, починаючи з 2009 року. Чи правильно це? Де нам правду шукати?

Матеріали до теми


Відпустка у зв’язку з усиновленням дитини під час воєнного стану
Особі, яка усиновила дитину із числа дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування, надається одноразова оплачувана відпустка у зв’язку з усиновленням ...
Які умови припинення трудових відносин при спрощеному режимі регулювання: відповідає Держпраці
Відповідно до статті 21 Кодексу законів про працю України (далі — КЗпП) у разі застосування спрощеного режиму регулювання трудових відносин, ...