Реєструйся

Зміна облікових даних призовників і військовозобов’язаних: запитання — відповідь


Запитання:

Скажіть, будь ласка, якщо працівник працює за строковим трудовим договором по 31.12.2022 і стоїть на обліку у військкоматі, потрібно сповіщати ТЦК та СП?

Відповідь:

Порядком організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року № 921 (далі — Порядок № 921), а саме пунктом 37, визначено перелік заходів щодо ведення персонального обліку призовників і військовозобов’язаних у державних органах, підприємствах, установах та організаціях. Серед переліку заходів, зокрема, є надсилання у семиденний строк до відповідних районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (далі — ТЦК та СП) повідомлень про зміну облікових даних призовників і військовозобов’язаних, прийнятих на роботу (навчання) чи звільнених з роботи (відрахованих з закладу освіти) (абз. 2 п. 37 Порядку № 921).

Зверніть увагу, що Порядком № 921 не визначено форми трудового договору працівника. Таким чином, у 7-денний строк необхідно повідомити відповідний ТЦК та СП про прийняття / звільнення працівників, що працюють як за безстроковими, так і за строковими трудовими договорами. 

Форма такого повідомлення визначена в Додатку 2 Порядку № 921.

Додаток 2
до Порядку

Завантажити зразок документа

 

Електронна версія журналу «КАДРОВИК.UA». ПЕРЕДПЛАТА НА 2023 РІК ІЗ ПОДАРУНКАМИ.

Софія Заріцька
Софія Заріцька
експерт в галузі трудового права та управління персоналом, заступник директора з управління персоналом (ПрАТ Дубенський завод ГТВ)

Матеріали до теми


Які витрати роботодавця при працевлаштуванні ВПО компенсують?
Уряд відкоригував програму виплати компенсації роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, це рішення було прийняте на засіданні КМУ 24 січня 2022 року. Зокрема, згідно ...