...
Реєструйся

Чи скасовується дозвіл на застосування праці іноземців у разі несплати роботодавцем ЄСВ за іноземного працівника?


Так, скасовується — відповідає центр зайнятості.

Відповідно до пункту 10 частини другої статті 42-10 Закону України від 5 липня 2012 року № 5067-VI «Про зайнятість населення» центр зайнятості скасовує виданий дозвіл у разі несплати роботодавцем, за даними реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за особу, на застосування праці якої отримано дозвіл, протягом двох місяців з дати укладення трудового договору (контракту) з іноземцем чи особою без громадянства, крім випадків, передбачених законодавством.

У працівника-іноземеця прострочена посвідка на проживання: які дії роботодавця? — читайте у журналі «КАДРОВИК.UA»

Моніторинг сплати роботодавцем єдиного внеску здійснюється шляхом обміну даними з Пенсійним фондом України.

Також, у разі скасування дозволу на цій підставі, роботодавець не зможе повторно оформити дозвіл на роботу протягом 1 року з дня прийняття відповідного рішення.

Також писали:

Джерело: Запорізький обласний центр зайнятості

Комплект «Особові картки та особові справи працівників: оформлення, облік, зберігання»

Матеріали до теми


Кейс для кадровика. Чи має право на щорічну додаткову відпустку за ненормований робочий день працівник, який працює дистанційно?
Так, має. Відповідно до частини першої статті 602 КЗпП дистанційна робота — це форма організації праці, за якої робота виконується ...
Дві доплати одному працівникові: можливо чи ні?
Ситуація Одному працівникові планують встановити і доплату за суміщення посад, і доплату за виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника. Чи буде це правомірним?   ...