Бути уважнішими одне до одного й до власних емоцій закликає нова кампанія Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, Міністерства у справах ветеранів та агенції plusone social impact. Серія емоційних роликів покликана надихнути українців підтримувати одне одного, а також звертатися за психологічною підтримкою до спеціалістів.
Другий рік повномасштабної війни дається взнаки. Ветерани та їхні родини, рідні й близькі загиблих – під ці категорії підпадає вже значна кількість українців. Біль втрати, спогади й інші прояви посттравматичного стану заважають відчувати життя в повній мірі – складний емоційний досвід вимагає часу на осмислення й прийняття, а повернення до цивільного життя – великої підтримки. І мова тут не тільки про спеціалізовану допомогу, а й про внесок кожного в громаду, у якій живуть та до якої повертаються люди.
Раніше писали: Перша психологічна допомога на робочому місці
Коли складно і здається, що нікому немає діла до твоїх переживань. Коли не вистачає сил і так потрібна підтримка. Будь ласка, пам’ятай: завжди знайдуться готові вислухати, зрозуміти, побути поряд. Варто лиш зважитися говорити.
Наша сила в єдності, підтримці та розумінні. Важливо вистояти: заради себе, родини, заради майбутнього – нашого і країни. Вистояти легше разом.
Раніше писали: Дбаймо про ментальне здоров’я працівників
Про свої думки, страхи, тривоги можна заговорити з рідними, друзями чи побратимами. А можна – звернутися на безкоштовну лінію психологічної підтримки МОМ за номером 0 800 211 444. Гаряча лінія працює безкоштовно та анонімно, щодня з 10:00 до 20:00.
Послуги з військового обліку • Письмові і телефонні КОНСУЛЬТАЦІЇ
Для довідок: 0 (800) 219-977
Джерело: Управління Держпраці