...
Реєструйся

МОП розпочала глобальну кампанію задля сприяння соціальній справедливості


Міжнародна організація праці розгортає глобальну комунікаційну кампанію під назвою «Шлях до соціальної справедливості», спрямовану на активізацію зусиль щодо подолання нерівності у світі праці.

Кампанія МОП, започаткована на фестивалі Global Citizen Festival у Нью-Йорку, закликає до невідкладних дій, спрямованих на зменшення нерівності у світі праці.

«ПРАЦЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ». Спецвипуск від редакції «КАДРОВИК.UA»
Придбати 0 (800) 219-977

В Нью-Йорку 23 вересня 2023 року завершився тиждень високого рівня Генеральної Асамблеї ООН. Генеральний директор МОП Гілберт Ф. Хунбо виступив зі сцени конференції, щоб закликати до колективних дій щодо подолання нерівності та сприяти соціальній справедливості в усьому світі.

Високий рівень нерівності, посилений тривалими кризами, має високу людську та економічну ціну і загрожує і без того повільному прогресу в досягненні Цілей сталого розвитку ООН (ЦСР).

Дані МОП показують, що:

  • 4 мільярди людей позбавлені соціального захисту – одного з найкращих шляхів подолання нерівності;
  • 453 мільйони людей, які хотіли б працювати, не можуть знайти роботу;
  • 214 мільйонів працевлаштованих осіб живуть менш ніж на 1,90 долара США на день.

Вебінар «Оголошення про вакансію та відмова в прийнятті на роботу»
Запис • Дата проведення: 4 жовтня 2022 року

Визнаючи унікальну роль МОП, світу праці та її інституцій у вирішенні цих нагальних питань, Гілберт Ф. Хунбо підкреслив: «Хоча МОП була на передовій боротьби з першопричинами та наслідками нерівності з моменту свого заснування, глибина, широта та наслідки сучасної нерівності вимагають комплексного підходу, який би зосереджувався як на механізмах та політиці розподілу та перерозподілу».

СУМІСНИЦТВО: НОВІТНІ РЕАЛІЇ спецвипуск № 1, 2023 від журналу «КАДРОВИК.UA»

Відповідно до стратегії МОП щодо зменшення та запобігання нерівності у світі праці, комунікаційна кампанія висвітлюватиме найважливіші сфери політики, де скоординовані зусилля можуть прокласти шлях до більш справедливого, безпечного, екологічно чистого та сталого суспільства для всіх. Ці ключові сфери включають:

  • створення гідних робочих місць;
  • всезагальний соціальний захист;
  • освіта та навчання впродовж життя для всіх;
  • захист прав працівників;
  • гендерна рівність та недискримінація;
  • справедлива глобалізація;
  • справедливий перехід до зеленої економіки.

Навчання для кадровиків — семінари, курси, тренінги, вебінари
Індивідуальні курси кадровиків з нуля: 0 (800) 219-977

Читайте також:

Джерело: ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Кадрова система «КАДРИ.UA»

Матеріали до теми


НАДС проводить презентацію посібника «Новації Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 2 травня 2023 року: коментарі та порівняльний аналіз»
23 травня відбудеться презентація посібника «Новації Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 2 травня 2023 року: коментарі ...
Перша психологічна допомогу на робочому місці: хто може надати?
Першу психологічну допомогу (ППД) можуть надавати навчені працівники або штатний психолог. Розмір підприємства, умови роботи, наявні ресурси підкажуть роботодавцю, скільки ...
МОЗ запустило електронну систему забезпечення безперервного професійного розвитку медпрацівників
Безперервний професійний розвиток працівників сфери охорони здоровʼя є однією із передумов забезпечення якості та ефективності медичної допомоги. МОЗ України за ...