...
Реєструйся

Найближчі професійні свята у серпні


День військ зв’язку України

Щороку 8 серпня в Україні відзначають День військ зв’язку. Офіційний Указ про встановлення свята був підписаний Президентом України 1 лютого 2000 року.

Історія свята починається ще в 1920 році. Саме 8 серпня в Києві почали підготовку перші зв’язківці, поклавши початок історії українських військ зв’язку.

Заслуги зв’язківців у воєнний час неможливо переоцінити. Вони володіють потрібною інформацією і передають її по безпечних каналах. Саме від них залежить, як швидко і чи в надійні руки потраплять секретні дані. А отже, саме вони допомагають зберегти життя товаришів по службі й не дають ворогові дізнатися про свої позиції та плани.

Послуги з військового облікуПисьмові і телефонні КОНСУЛЬТАЦІЇ
Для довідок: 0 (800) 219-977

Цікаво, що часто у зв’язківці йдуть дівчата. Хоча дивного тут мало — адже саме дівчата люблять потеревеніти й вміють чітко та швидко формулювати та передавати інформацію.

У День військ зв’язку хочеться побажати цим відважним і хоробрим людям безперебійного зв’язку в захищених каналах і мирного неба над головою!

Військовий облік: методика ведення. Спецвипуск № 2, 2023
Замовити за вигідною ціною

День працівників ветеринарної медицини

У 2001 році Президент України підписав Указ № 1035, яким постановив щорічне святкування Дня працівників ветеринарної медицини. З того часу кожну другу неділю серпня українські ветеринари приймають привітання.

Дбайливі друзі всіх чотирилапих, вусолапохвостих та крилатих братів наших менших, ветеринари — люди з величезним серцем і відкритою душею. Вони без слів розуміють своїх пацієнтів і завжди діють на благо чотириногих.

Чи можуть бути заступники в медичного директора? — читайте в журналі «КАДРОВИК.UA»

До речі, немало ветеранів нині несуть службу в лавах Сил оборони України, рятуючи життя військовим. Є програми, які дають змогу підвищити кваліфікацію ветеринарам і надавати медичну й домедичну допомогу людям.

Хочеться подякувати всім ветеринарам за мужність і велике серце!

День будівельника

Професійне свято працівників будівництва встановлене Указом Президента у 1993 році. Воно відзначається щорічно у другу неділю серпня.

З цим святом привітати можна майже кожного, адже кожен з нас хоч раз брався за інструмент, а потім все-таки вирішував звернутися до професіоналів.

Справжні будівельники беруться за справу лише після того, як вилають роботу попередника, прикрасять терміни та вартість ремонту :). А якщо серйозно, то куди ми без цих хлопців?! Без будівельників не жити нам в новобудовах, не їздити по нових трасах, не ходити по сучасних розважальних центрах.

Читайте також: Як змінився ринок праці через війну і чого очікувати у 2023 році

У період війни будівельники зайняті на відновленні доріг, різних стратегічних об’єктів, житлових будинків. Також їх залучають до розбирання завалів унаслідок прильотів, адже саме вони гарно орієнтуються в матеріалах будівель і планах конструкцій.

На етапах проєктів будівництва представників цієї професії залучають до проєктування аварійних виходів і вирішення архітектурно-інженерних завдань.

Дякуємо вам за сумлінну роботу, ваші знання на навички!

День пасічника

Своє професійне свято 19 серпня відзначають представники найсолодшої професії. День пасічника — професійне свято бджолярів — в Україні почали відзначати з 1997 року.

Робота пасічника лише далекій від процесу збору меду людині може здатися простою та невигадливою. Насправді — це кропітка і важка праця, що вимагає пильної уваги й турботи про бджіл. Щоб мед вийшов якісний, необхідно стежити за здоров’ям бджіл, місцем, де вони збирають нектар, і загальним станом вуликів. До того ж тендітні комахи потребують захисту від протягу, вогню, шкідників і хвороб, що забирає багато часу та сил.

«Строкові трудові договори. Спецвипуск № 4′ 2022» від експертів журналу «КАДРОВИК.UA»

Заняття бджільництвом вимагає від людини повної віддачі, у тому числі і відмови від шкідливих звичок. Бджоли не виносять різких запахів: від парфуму до запаху тютюну і алкоголю. Зате у всіх, хто працює з бджолами, виробляється імунітет до укусів — ужалене місце не опухає і самі укуси не дуже болючі, а спокійних людей бджоли взагалі не жалять.

Бджолярів поважають як медики (за лікувальні властивості продуктів життєдіяльності бджіл), так і екоактивісти (є теорія, що людство існує, поки є бджоли).

З гордістю хочеться відзначити, що кожна сьома тонна світового меду — українська.

До війни з росією на пасіках країни «працювало» майже 5 млн бджолиних сімей і сотні бджолярів. Звісно, нині забруднені території негативно позначаються на якості меду. Та природа сильна і завжди знайде шляхи подолання перешкод.

Дякуємо усім бджолярам за відданість справі!

Джерело: WORK.UA


Посібник «Оптимізація трудових відносин у період воєнного стану: ТОП-55 відповідей»:

  • робочий час і час відпочинку: запровадження та оплата роботи працівників;
  • щорічні відпустки в період дії воєнного стану;
  • відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану;
  • призупинення дії трудового договору: умови й оформлення;
  • звільнення працівників: зміни законодавства;
  • зміни в гарантіях мобілізованих працівників тощо.

0 (800) 219-977
podpiska@mediapro.com.ua

Матеріали до теми


Членські організації ФПУ розробили звернення про захист соціальних прав і гарантій членів профспілок (законопроєкт № 11367)
На заклик Президії ФПУ провести роботу щодо залучення народних депутатів України до підписання законопроєкту «Про внесення змін до Закону України «Про ...
Опубліковано огляд судової практики КЦС ВС щодо про колективні договори і угоди
Верховний Суд опублікував огляд судової практики Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду щодо застосування законодавства України про колективні договори ...
Впровадження лікарської резидентури за вузькопрофільними лікарськими спеціальностями
Міністерство охорони здоров’я вперше за історію української медичної освіти запроваджує лікарську резидентуру. Це — етап післядипломної медичної освіти, який триває ...
Закріплення на всій території України єдиного київського часу та відміна переходу на «зимовий» час: проєкт Закону № 4201
Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому законопроєкт про обчислення часу в Україні. На нещодавньому засіданні ...