Озвучені майбутні штрафи за невдягнену захисну маску при відвідуванні громадського місця


Уряд пропонує штрафами боротися із порушенням «маскового» режиму. Зареєстрований в Раді законопроєкт № 3891 від 17 липня 2020 року передбачає штраф від 10 до 15 НМДГ (від 170 грн до 255 грн) за перебування громадян в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у т. ч. виготовлених самостійно.

Адмінпротоколи за фактом виявлених правопорушень такого роду складатимуть працівники органів Національної поліції, органів державної санітарно-епідеміологічної служби.

Натомість до підприємств, підприємців, установ, організацій, які порушили санітарне законодавство, застосують фінансову санкцію – штраф у розмірі від 200 до 300 НМДГ (від 3400 грн до 5100 грн). Йдеться про порушення у вигляді пропуску, допуску особи в громадські будинки, споруди, громадський транспорт під час дії карантину без вдягнутих респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно або невжиття заходів щодо перебування особи в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті без такого засобу індивідуального захисту.

Запропоновані зміни містить урядовий законопроєкт № 3890 від 17 липня 2020 року.

Матеріали до теми


Мобільний застосунок «Пенсійний фонд» у смартфонах та планшетах
Мобільний застосунок “Пенсійний фонд” надає доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду України у зручному форматі з мобільних пристроїв (смартфонів та ...
Нормативно-правові акти окупаційних сил не є правомірними
Нормативно-правові акти окупаційних сил та окупаційних адміністрацій російської федерації є нікчемними, не створюють жодних правових наслідків, і нікчемність цих актів ...