Реєструйся

Підстави для звільнення у разі відсутності працівника на роботі понад чотири місяці підряд


СИТУАЦІЯ

До Управління Держпраці звернувся керівник ТОВ «Л» (Донецька область), пан Петро. Причина звернення – відсутність працівника, зварювальника 5-го розряду, на роботі та інформації про причини такої відсутності понад чотири місяці підряд. Що робити? Як звільняти і взагалі чи можна звільняти? На телефонний зв’язок не виходить, вдома немає, сусіди нічого не знають.

 

КОМЕНТАР

Інспектор праці надала консультацію щодо підстав для звільнення за такими обставинами, а саме наголосила, що для припинення дії трудового договору за відповідною підставою мають бути одночасно дотримані дві обов’язкові умови:

1) фактична відсутність працівника на робочому місці понад 4 місяці підряд;

2) відсутність інформації у роботодавця про причини такої відсутності понад 4 місяці підряд (при цьому нема значення, з поважної чи неповажної причини відсутній працівник).

Проте порадила все-таки ще раз спробувати встановити місцезнаходження працівника – письмово звернутися до лікарні, де обслуговується такий працівник, подати заяву до Нацполіції.

Вебінар «Призупинення дії трудових договорів: як треба і не треба робити»
Формат: запис • Дата проведення: 4 листопада 2022 року

Пан Петро дослухався порад, тим більш що сам турбувався з приводу цієї ситуації. Пошуки дали результат! Справді, працівник, Олександр К. (ім’я змінено), опинився у складній життєвій ситуації, потрапив до лікарні у іншій області, телефон загубив…та йому дуже була потрібна допомога. Він вдячний за небайдужість директору та колегам, які його знайшли, допомогли повернутися до міста, підтримали фінансово.

ГАРЯЧА ЛІНІЯ — безоплатні консультації для передплатників журналу «КАДРОВИК.UA»

Джерело: Управління Держпраці

Вебінар «Звільнення працівника у зв’язку з відсутністю на роботі понад 4 місяці»

Матеріали до теми


Чи можна оголосити догану чи звільнити працівника за порушення правил військового обліку?
З часу оновлення Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 ...
Які документи підтверджують невідповідність працівника передпенсійного віку його посаді за станом здоров’я
Відповідно до Порядку розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця (власника або уповноваженого ним органу, фізичної особи, яка використовує працю найманих ...
Чи мають працівники передпенсійного віку переважне право залишатися на роботі в разі скорочення
Трудовий договір, укладений на невизначений строк, може бути розірваний роботодавцем у разі змін в організації виробництва і праці, зокрема скорочення ...