...
Реєструйся

Посередництво у працевлаштуванні за кордоном


Постановою Кабінету Міністрів України від 27 жовтня 2023 року № 1118 затверджений Порядок формування та ведення переліку суб’єктів господарювання, що надають послуги у сфері посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

Суб’єкт господарювання має право надавати послуги у сфері посередництва у працевлаштуванні за кордоном після його включення до переліку та в межах укладених зовнішньоекономічних договорів (контрактів) про надання послуг у сфері посередництва у працевлаштуванні, пошуку та добору працівників.

Суб’єкт господарювання включається Мінекономіки до переліку протягом 10 робочих днів з дня подання декларації, якщо суб’єкту господарювання не надано обґрунтовану відмову у включенні до такого переліку.

Раніше писали: Український трудовий мігрант більше не оплачуватиме послуги посередника для працевлаштування за кордоном

Перелік оприлюднюється на офіційному вебсайті Мінекономіки. Відомості, що містяться у переліку, є відкритими та загальнодоступними (крім реєстраційних номерів облікової картки платника податків, паспортних даних та адреси місця проживання фізичної особи — підприємця).

Адміністративні послуги з включення та виключення суб’єкта господарювання з переліку надаються безоплатно.

Також постановою затверджений Порядок подання декларації про провадження господарської діяльності у сфері посередництва у працевлаштуванні за кордоном. У декларації, зокрема, зазначаються відомості про укладений зовнішньоекономічний договір (контракт) про надання послуг у сфері посередництва у працевлаштуванні, пошуку та добору працівників та реєстраційні документи іноземного суб’єкта господарювання – роботодавця у державі місцезнаходження.

 

Раніше писали: Кабмін затвердив новий звіт для посередників у працевлаштуванні за кордоном

Постановою визнані такими, що втратили чинність:

  • Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1060;
  • критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном і визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2020 року № 734.

Письмові і телефонні КОНСУЛЬТАЦІЇ та інші кадрові послуги експертів журналу «КАДРОВИК.UA»

Джерело: ПРИВАТНИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ


Індивідуальна кадрова онлайн консультація з експертом особисто (ZOOM, VIBER, SKYPE)

Експерти-юристи проєкту «КАДРОВИК.UA» надають індивідуальні онлайн-консультації з трудового законодавства у робочий час:

з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю.

0 (800) 219 977, (067) 317-58-86
podpiska@mediapro.com.ua

 

Матеріали до теми


Діють інструкції до проведення іспитів на рівень володіння державною мовою
Національна комісія зі стандартів державної мови затвердила Інструкції до проведення іспитів на рівень володіння державною мовою. Відповідне рішення від 22 ...
Бронювання працівників підприємств ОПК: критерії та документи
У Міністерстві з питань стратегічних галузей промисловості України оновили критерії для визначення підприємств такими, що мають важливе значення для національної ...
Оновлено порядок визначення компаній критично важливими в особливий період
Національний банк оновив порядок визначення юридичних осіб критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період з ...