...
Реєструйся

Повідомлення про виплату коштів застрахованим особам слід подавати один раз: в електронній або паперовій формі


ЗАПИТАННЯ

До реалізації на вебпорталі ПФУ спеціальної опції з подання повідомлення про виплату коштів застрахованим особам, підприємство подавало повідомлення у паперовій формі. Чи потрібно подавати ці повідомлення повторно у новому форматі?

 

ВІДПОВІДЬ

Ні, не потрібно, оскільки передбачено, що повідомлення про виплату коштів застрахованим особам подаються страхувальниками:

  • в електронній формі через Єдиний державний вебпортал електронних послуг або вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України

чи

  • у паперовій формі.

Читайте також: Алгоритм дій для подання повідомлення про виплату коштів застрахованим особам на вебпорталі ПФУ

Про це йдеться у пункті 1 постанови правління Пенсійного фонду України від 21 грудня 2022 року № 28-3 «Деякі питання фінансування для здійснення виплат та надання соціальних послуг, визначених Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 29 грудня 2022 року за № 1703/39039.

Тобто страхувальник може обрати один із способів подання до органу Пенсійного фонду України повідомлення про виплату коштів. Дублювати раніше подані повідомлення про виплату коштів застрахованим особам в електронному форматі не потрібно.

Читайте також: Повідомлення про виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності

Джерело: ПФУ

Авторський дистанційний курс підвищення кваліфікації кадровиків від Вікторії Ліпчанської. Вищий рівень

Матеріали до теми


Розмір одноразової допомоги потерпілому внаслідок випадку на виробництві
Сума одноразової допомоги потерпілому через нещасний випадок на виробництві або професійне захворювання визначається відповідно до ступеня втрати професійної працездатності, який ...
Гарантії для працівника, призваного на службу в ЗСУ
Відповідно до статті 119 Кодексу законів про працю України, за працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом ...
15 квітня спливає строк сплати роботодавцями санкцій за невиконання нормативу по працевлаштуванню осіб з інвалідністю
Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю звертає увагу роботодавців, що 15 квітня 2024 року спливає строк сплати роботодавцями адміністративно-господарських санкцій, нарахованих за ...