...
Реєструйся

Про відповідальність за працевлаштування іноземних громадян без дозволу


У разі застосування роботодавцем праці іноземців або осіб без громадянства та осіб, стосовно яких прийнято рішення про оформлення документів для вирішення питання щодо надання статусу біженця з юридичної особи або фізичної особи — підприємця:

  • на умовах трудового або іншого договору без дозволу на застосування праці іноземця або особи без громадянства, стягується штраф за кожну особу у двадцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення;

Читайте також: Як іноземцеві подати заяву за формою № 5ДР про зміну даних, що вносяться до облікової картки фізичної особи-платника податків?

  • на інших умовах, ніж ті, що передбачені зазначеним дозволом, або іншим роботодавцем, стягується штраф за кожну особу у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення.

Читайте також: Чи залежить кількість договорів з нефіксованим робочим часом від загальної кількості працівників

На посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, фізичних осіб — підприємців за допуск до роботи іноземця або особи без громадянства та осіб, стосовно яких прийнято рішення про оформлення документів для вирішення питання щодо надання статусу біженця, на умовах трудового договору (контракту) без дозволу на застосування праці іноземця або особи без громадянства тягне за собою накладення штрафу від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Повторне протягом року вчинення порушення, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню тягне за собою накладення від 1000 до 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читайте також: Працевлаштування іноземців та осіб без громадянства

Джерело: Державна служба України з питань праці

Курс підвищення кваліфікації «Кадрова справа для професіонала»

Матеріали до теми


Ліквідація підприємства: дії кадровика
Ліквідація підприємства — це фактично припинення його існування. Ліквідація можлива за рішенням власників підприємства чи уповноваженого ним органу або ж ...
Які є обов’язки в роботодавця до початку роботи працівника за трудовим договором
До початку роботи роботодавець зобов’язаний в узгоджений із працівником спосіб поінформувати працівника про: 1) місце роботи (інформація про роботодавця, у ...