Реєструйся

«Простій у воєнний час: оформлення й оплата»: експрес-відповідь на запитання з добірки


У добірці «Простій у воєнний час: оформлення й оплата» редакція журналу «КАДРОВИК.UA» зібрала найпоширеніші запитання, пов’язані з простоєм на підприємстві, та дуже чітко й лаконічно надала на них відповіді. Пропонуємо переглянути одну з них.

Введено комендантську годину на робочий день. На цю дату треба оголосити простій чи змінити режим роботи?

У таких випадках можна оголосити частковий простій, тобто на певні години або дні, які збігаються з комендантською годиною з відповідною оплатою простою за цей час. А можна відповідно до статей 3 та 6 Закону України від 15 березня 2022 року № 2136-IX «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» змінити режим роботи працівникам, а також запровадити неповний робочий час.

Більше відповідей на запитання шукайте в ексклюзивній добірці «Простій у воєнний час: оформлення й оплата» від редакції журналу «КАДРОВИК.UA». Замовляйте просто зараз.

Матеріали до теми


Укладення трудового договору: чи треба окрема згода на обробку даних?
Відповідно до статті 24 Кодексу законів про працю України (далі — КЗпП) при укладенні трудового договору громадянин зобов’язаний подати: паспорт або ...
Комунікація у воєнний час: хто і як має бути на зв’язку
В умовах війни працівники й роботодавці часто втрачають зв’язок одне з одним. Невчасне оновлення контактних даних унеможливлює повідомлення про звільнення ...