Протягом якого періоду на новоствореному підприємстві потрібно укласти колективний договір?


КАДРОбудні. Вівторок. Робочий час, трудова книжка, інструкції, локальні акти

Протягом якого періоду на новоствореному підприємстві потрібно укласти колективний договір?

На новоствореному підприємстві колективний договір укладається за ініціативою однієї зі сторін у тримісячний строк після реєстрації підприємства, якщо законодавством передбачено реєстрацію, або після рішення про заснування підприємства, якщо не передбачено його реєстрації (частина восьма ст. 9 Закону України «Про колективні договори і угоди» від 1 липня 1993 року № 3356-XII).

 

 

Матеріали до теми


Порушення законодавства про захист персональних даних
СИТУАЦІЯ У нашому закладі була створена АСУ (автоматична система управління) — це електронна база документів (відомості, накази тощо), до якої ...
Працівник покинув зону бойових дій: тимчасове призупинення дії трудового договору
Статтею 13 Закону України № 2136 від 15 березня 2022 року «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» визначено, ...
Чи може заступник директора працювати дистанційно за кордоном?
Статтею 60-2 Кодексу законів про працю України не передбачено чіткого переліку посад і робіт, які можна виконувати з використанням інформаційно-комунікаційних ...