Реєструйся

Прийняття або переведення працівника на іншу роботу: роз’яснює Держпраці


Професійна спілка залізничників і транспортних будівельників звернулася до Державної служби України з питань праці (Держпраці) за роз’ясненнями щодо укладання строкових трудових договорів. Департамент з питань праці Держпраці надано відповідь (лист № 2245/2/2.1-24а від 19.06.2024).

 

Ключові моменти щодо укладання строкових трудових договорів при прийнятті або переведенні працівника на іншу роботу

  1. Щодо укладання строкових трудових договорів

Роботодавець не має права примушувати працівника до укладення строкового трудового договору. Працівник має право відмовитися від укладення строкового трудового договору.

Відповідно до абзацу 2 частини другої статті 2 Закону України від 15 березня 2022 року № 2136-IX «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» з метою оперативного залучення до виконання роботи нових працівників, а також усунення кадрового дефіциту та браку робочої сили, у тому числі внаслідок фактичної відсутності працівників, які евакуювалися в іншу місцевість, перебувають у відпустці, простої, тимчасово втратили працездатність або місцезнаходження яких тимчасово невідоме, роботодавці можуть укладати з новими працівниками строкові трудові договори у період дії воєнного стану або на період заміщення тимчасово відсутнього працівника.

ГАРЯЧА ЛІНІЯ — безоплатні консультації для передплатників журналу «КАДРОВИК.UA»

Відповідно до статті 23 КЗпП строковий трудовий договір укладається у випадках, коли трудові відносини не можуть бути встановлені на невизначений строк з урахуванням характеру наступної роботи, або умов її виконання, або інтересів працівника та в інших випадках, передбачених законодавчими актами.

Роботодавець зобов’язаний інформувати працівників, які працюють за строковим трудовим договором, про вакансії, що відповідають їх кваліфікації та передбачають можливість укладення безстрокового трудового договору, а також забезпечити рівні можливості таких працівників для його укладення.

В умовах воєнного стану роботодавець має право укладати строкові трудові договори на період відсутності працівників, які евакуювалися в іншу місцевість, перебувають у відпустці, простої, тимчасово втратили працездатність або місцезнаходження яких тимчасово невідоме, а також з урахуванням характеру наступної роботи, умов її виконання, або інтересів працівника.

 

  1. Щодо переведення працівників з безстрокових трудових договорів на строкові

Законодавством про працю не передбачено можливості зміни безстрокового трудового договору на строковий.

Статтею 32 КЗпП передбачено, що переведення на іншу роботу на тому ж підприємстві, в установі, організації, а також переведення на роботу на інше підприємство, в установу, організацію або в іншу місцевість, хоча б разом з підприємством, установою, організацією, допускається тільки за згодою працівника, за винятком випадків, передбачених статтею 33 КЗпП та в інших випадках, передбачених законодавством.

Прийняття працівників на роботу. Спецвипуск № 1, 2024

 

Зміна істотних умов праці

У період дії воєнного стану повідомлення працівника про зміну істотних умов праці та зміну умов оплати праці, передбачених частиною третьою статті 32 та статтею 103 КЗпП України, здійснюється не пізніш як до запровадження таких умов.

За наявності змін в організації виробництва і праці, що тягнуть за собою скорочення штату або чисельності працівників, роботодавець може прийняти рішення щодо вивільнення працівників на підставі пункту 1 статті 40 КЗпП України.

У разі виробничої або іншої потреби працівник за його згодою може бути тимчасово переведений на іншу роботу (за іншою професією, посадою) з наступним поверненням на свою постійну роботу. Запис про тимчасове переведення на іншу роботу до трудової книжки не вноситься.

Джерело: Професійна спілка залізничників і транспортних будівельників України

Плакати та шпаргалки для роботи відповідального за ведення військового обліку на підприємстві

Матеріали до теми


Чи може підприємство прийняти на роботу студента, що проходить практику та навчається на стаціонарі?
ЗАПИТАННЯ Чи має право підприємство за наявності вакансії прийняти на роботу студента, який навчається на денній формі навчання та проходить ...
Роботодавці можуть у режимі реального часу подавати відомості про зміни у трудових відносин на вебпорталі ПФУ
До уваги усіх роботодавців, у яких відбулись зміни у трудових відносинах з працівниками після 8 червня 2024 року: відповідно до ...