П’ять неоформлених працівників обійшлися підприємцю у понад 600 тисяч грн штрафу


Заборонено допуск до роботи без укладення трудового договору та повідомлення про нього податківців

Держпраці інформує, що у грудні 2019 року посадовими особами Управління Держпраці у Полтавській області проведено інспекційне відвідування фізособи-підприємця з питання додержання законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин.

За результатами заходу контролю складено акт, у якому зафіксовано порушення частини третьої статті 24 Кодексу законів про працю (далі — КЗпП) щодо допущення 5 працівників до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням роботодавця, та повідомлення податкового органу про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому КМУ.

За фактом використання праці 5 неоформлених працівників розглянуто справу та винесено постанову про накладення штрафу уповноваженими посадовими особами, згідно з якою на підставі абзацу другого частини другої статті 265 КЗпП на підприємця накладено штраф у розмірі 625950 гривень.

Не погодившись з таким рішенням, суб’єкт господарювання звернувся до адміністративного суду з відповідним позовом. Cуд першої інстанції задовольнив позовні вимоги підприємця повністю.

Управлінням Держпраці було подано апеляційну скаргу. Суд апеляційної інстанції підтримав позицію Управління Держпраці у Полтавській області та вказав, що рішення суду першої інстанції прийнято з порушенням норм матеріального права. Постановою Другого апеляційного адміністративного суду від 7 жовтня 2020 року рішення суду першої інстанції було скасовано та прийнято нове рішення, яким у задоволенні адміністративного позову підприємця до Управління Держпраці у Полтавській області про визнання протиправною та скасування постанови відмовлено. Постанова суду апеляційної інстанції набирає законної сили з дати її прийняття. Тому підприємцю доведеться сплатити 625950 гривень.

 

Матеріали до теми


Відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану за ініціативою роботодавця
Розділом VI Закону України від 15 листопада 1996 №504/96-ВР «Про відпустки» зі змінами (далі – Закон № 504) передбачено надання працівникові ...