...
Реєструйся

Строковики, чий термін служби закінчився, будуть демобілізовані — РНБОУ


Питання демобілізації українських військовослужбовців строкової служби, термін служби яких вже закінчився, обговорювалося на Ставці Верховного Головнокомандувача. Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов.

За словами посадовця, Президент запропонував провести демобілізацію військовослужбовців строкової служби і військові на Ставці погодилися. Найближчим часом військовослужбовці строкової служби будуть демобілізовані.

Читайте також: Як працевлаштувати працівника на місце мобілізованого: у запитаннях і відповідях

«Відбулося засідання Ставки Верховного Головнокомандуючого і цьому питанню було приділено велику увагу для того, щоб ми справедливо займалися питанням долучення до нашого війська тих людей, які необхідні нам для обороноздатності країни. Що стосується мобілізації людей, які проходили строкову службу, то президент попросив і військові погодилися, що найближчим часом ці люди будуть демобілізовані. Цей процес відбудеться, і ми розуміємо, скільки їх», — зазначив секретар Ради національної безпеки і оборони.

Читайте також: Які відпустки може отримати працівник після звільнення з військової служби

За словами секретаря РНБО, строковики, в яких закінчився термін служби, але вони бажають залишитися, можуть зробити це, уклавши контракт. Інші ж будуть демобілізовані. «Це справедливо», — підсумував Данілов.

Читайте також: Виклик працівників до ТЦК та СП: кадровий облік та оплата праці

Джерело: БУХГАЛТЕР.UA

Авторський дистанційний курс підвищення кваліфікації кадровиків від Вікторії Ліпчанської. Вищий рівень

Матеріали до теми


Першу психологічну допомогу на підприємстві можуть надавати навчені працівники або штатний психолог
Фахівцем сектору з питань впровадження та реалізації програм психосоціальної підтримки управління інспекційної діяльності у Донецькій області з метою вдосконалення механізмів ...
Особливості продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів через додатки служб з організації кур’єрської доставки
Електронна торгівля — це господарська діяльність у сфері електронної купівлі-продажу, реалізації товарів дистанційним способом покупцю шляхом вчинення електронних правочинів із ...