Передплати журнал

Структуру та чисельність працівників Фонду соціального страхування буде змінено


Постанова Правління Фонду соціального страхування України від 18 листопада 2021 року № 35 затверджує та вводить в дію з 1 березня 2022 року нові:

  • структуру робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України;
  • граничну чисельність працівників Фонду соціального страхування України.

Передбачено також припинення та створення відокремлених підрозділів робочих органів виконавчої дирекції Фонду (відповідні переліки наведено у додатках до постанови).

У зв’язку з цим будуть затверджені нові штатні розписи управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві відповідно до затвердженої структури та граничної чисельності працівників.

Передбачається проведення організаційних заходів щодо зміни структури, зокрема попередження працівників робочих органів виконавчої дирекції Фонду про зміни в організації виробництва і праці, зміни істотних умов праці, про можливі звільнення тощо.

При погодженні штатних розписів відділень управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві повинні передбачити створення віддалених робочих місць відділень.

Джерело: БУХГАЛТЕР.UA

 

Триває набір на Курс «Підвищення кваліфікації кадровиків. ПРОФІ»

Матеріали до теми


Компенсація витрат у розмірі ЄСВ: хто може претендувати
Претендувати на виплату компенсації витрат у розмірі єдиного соціального внеску (далі — ЄСВ) можуть: Суб’єкти малого підприємництва, що ведуть діяльність ...