Структуру та чисельність працівників Фонду соціального страхування буде змінено


Постанова Правління Фонду соціального страхування України від 18 листопада 2021 року № 35 затверджує та вводить в дію з 1 березня 2022 року нові:

  • структуру робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України;
  • граничну чисельність працівників Фонду соціального страхування України.

Передбачено також припинення та створення відокремлених підрозділів робочих органів виконавчої дирекції Фонду (відповідні переліки наведено у додатках до постанови).

У зв’язку з цим будуть затверджені нові штатні розписи управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві відповідно до затвердженої структури та граничної чисельності працівників.

Передбачається проведення організаційних заходів щодо зміни структури, зокрема попередження працівників робочих органів виконавчої дирекції Фонду про зміни в організації виробництва і праці, зміни істотних умов праці, про можливі звільнення тощо.

При погодженні штатних розписів відділень управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві повинні передбачити створення віддалених робочих місць відділень.

Джерело: БУХГАЛТЕР.UA

 

Триває набір на Курс «Підвищення кваліфікації кадровиків. ПРОФІ»

Матеріали до теми


Заброньовані особи: їх відрядження за кордон в умовах воєнного стану
Ця категорія зазначена в статті 23 Закону України Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію, а також у пункті 26 Постанови Кабінету ...
Держпраці розробила проєкт розслідування нещасних випадків внаслідок воєнних дій
Державною службою України з питань праці розроблено та надіслано на погодження до Міністерства економіки України проєкт постанови Кабінету Міністрів України ...
Безвісти зниклий мобілізований працівник та виплата середнього заробітку
Відповідно до статті 119 Кодексу законів про працю України, на час виконання державних або громадських обов’язків, якщо за чинним законодавством ...