...
Реєструйся

За виконання суспільно корисних робіт платитимуть більше


З 1 квітня збільшується оплата за виконання суспільно корисних робіт, адже кабмін в півтора раза підвищив оплату праці за виконання суспільно корисних робіт у межах проєкту «Армія відновлення».

Ці зміни цілком очікувані, адже передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 27 жовтня 2023 року № 1119 «Про внесення змін до Порядку залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану».

Раніше писали: Розмір максимальної оплати суспільно корисних робіт збільшився

Слід зазначити, що плату за виконання суспільно корисних робіт за відпрацьований повний місяць вже збільшено до 10 650 грн, а з квітня 2024 року вона зросте до 12 000 грн.

Увага! Види суспільно корисних робіт залежать від потреб конкретного регіону. Керівництво областей визначає, які роботи потрібні в регіоні. Із залученими особами укладається строковий трудовий договір на період виконання робіт.

Раніше писали: На кого покладено організацію суспільно корисних робіт «Армії відновлення»?

Джерело: Управління Держпраці

Одноденний курс НОН-СТОП «ВІДПУСТКИ-2024: ПРАКТИКА ЗАСТОСУВАННЯ»

Матеріали до теми


Профспілка зробила заяву щодо зарплат освітян: подробиці
Профспілка працівників освіти звернулася до Кабінету Міністрів щодо диференціації заробітної плати вчителів, з урахуванням професійної кваліфікації, складності, важливості та відповідальності ...
Коли слід припинити виплату середнього заробітку мобілізованому працівникові після загибелі, якщо така виплата зберігалася після 19.07.2022 р.
Відповідно до статті 119 Кодексу законів про працю України (в редакції, що діяла до 19.07.2022; далі — КЗпП) за працівниками, ...
Звільнення працівника після відпустки, наданої «авансом»: як утримати зайві нарахування
Непоодинокими є випадки, коли працівник звільняється після відпустки, яка була йому надана «наперед», тобто за період, який він ще не ...