...
Реєструйся

Закриття ФОП через застосунок «Дія»: тестування послуги


Тепер не тільки відкрити, а й закрити ФОП можна буде в кілька кліків на порталі «Дія». Жодних походів до держустанов та заповнень заяв, які ще мають перевірятися держреєстратором, що займає чимало часу. Триває набір тестувальників, щоб перевірити й удосконалити сервіс за потреби.

Хто може долучитися до тестування?

  • фізичні особи-підприємці, які мають РНОКПП
  • підприємці, які використовують паспортні дані замість картки платника податків

Записатись на бета-тест можна за посиланням.

ФОП закривається за секунду! Жодних очікувань та помилок — усі дані автоматично підтягнуться з Єдиного державного реєстру (ЄДР). Необхідно лише переглянути інформацію та підписати. Реєстратор нічого не перевірятиме власноруч, а ви не ходитимете до податкової.

Послуга розробляється Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерством юстиції України за підтримки Програми EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.

Реорганізація підприємства: дії кадровика
0 (800) 219-977 • podpiska@mediapro.com.ua

Раніше писали:

Джерело: ДІЯ


Індивідуальна кадрова онлайн консультація з експертом особисто (ZOOM, VIBER, SKYPE)

Експерти-юристи проєкту «КАДРОВИК.UA» надають індивідуальні онлайн-консультації з трудового законодавства у робочий час:

з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю.

0 (800) 219 977, (095) 694 01 07
podpiska@mediapro.com.ua

Матеріали до теми


Перша психологічна допомогу на робочому місці: хто може надати?
Першу психологічну допомогу (ППД) можуть надавати навчені працівники або штатний психолог. Розмір підприємства, умови роботи, наявні ресурси підкажуть роботодавцю, скільки ...
МОЗ запустило електронну систему забезпечення безперервного професійного розвитку медпрацівників
Безперервний професійний розвиток працівників сфери охорони здоровʼя є однією із передумов забезпечення якості та ефективності медичної допомоги. МОЗ України за ...