...
Реєструйся

Кейс для кадровика. Військовий облік працівників, яким виповнилося більше ніж 30 років


СИТУАЦІЯ

Як правильно обліковувати працівника, якщо він прийнятий на роботу давно і відповідно до військового квитка належить до призовників, але на сьогодні йому більш ніж 30 років. У квитку військово-облікова спеціальність не зазначена.

 

РІШЕННЯ

Від працівника необхідно витребувати відповідний військово-обліковий документ: військовий квиток або тимчасове посвідчення. Якщо працівник звернеться до ТЦК та СП, то отримає направлення на проходження військово-лікарської комісії.

Весь військовий облік обертається навколо військово-облікового документа. Ваше завдання — уміло ним користуватися, уважно читати, що там написано. Питання військового обліку — це питання кадрової безпеки.

Журнал обліку результатів перевірки стану військового обліку
Формат (розмір): 210×297 мм • Обсяг: 60 с.

Аналіз, моніторинг і внутрішня звірка документів військовозобов’язаних

Нині потрібно аналізувати все. Перший фільтр: де ти був у 2014 році, чим займався? Другий фільтр: чому ти не пішов до територіального центру комплектування та соціальної підтримки, що трапилося? Це характеризує особистість.

З другого боку, підприємства є різні. Хто ж думав, що підприємства енергетики стануть такими затребуваними для нашого противника. Напевно, противник шукав, як туди заслати інсайдерів (хто надаватиме координати, хто інформуватиме). Це все робиться не одним днем.

Військовий облік: методика ведення. Спецвипуск № 2, 2023
Замовити за вигідною ціною

Проведіть моніторинг усіх своїх документів. Насамперед доцільно провести внутрішню звірку. Візьміть кожен документ і проаналізуйте, щоб оцінити свої ризики, втрати підприємства у разі призову працівників на військову службу. І повідомте керівникові: у цього працівника все добре, у цього є відстрочка, цього прийнято із порушеннями, а ось цей узагалі постійно ухиляється від призову. Це все характеризує людей. На підставі цього керівник може прийняти відповідні рішення.

Послуги з військового обліку
Для довідок: 0 (800) 219-977

У кожного підприємства своя корпоративна політика. Але поставтеся до справи критично — проаналізуйте документи кожного працівника: що там написано, які штампи стоять тощо. Визначте ризики, а потім переходьте до роботи персонально з кожним.

Вебінар «Бронювання працівників у запитаннях і відповідях»
Для довідок: 0 (800) 219-977

Читайте також:

Джерело: журнал «КАДРОВИК.UA»

Курс «Військовий облік на підприємстві: документація та взаємодія»

Олександр Правдивець
Олександр Правдивець
кандидат військових наук, доцент кафедри управління фінансово-економічною безпекою Університету економіки і права «КРОК»

Матеріали до теми


Дві доплати одному працівникові: можливо чи ні?
Ситуація Одному працівникові планують встановити і доплату за суміщення посад, і доплату за виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника. Чи буде це правомірним?   ...
Кейс для кадровика. Чи може бути головою профспілки медичний директор лікарні?
Закон України від 15 вересня 1999 року № 1045-XIV «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» (далі — Закон ...
Кейс для кадровика. Допомога по вагітності та пологах: як її виплата впливає на страховий стаж?
СИТУАЦІЯ Допомогу по вагітності та пологах виплачено в одному місяці. Як нараховувати страховий стаж?   РІШЕННЯ Оплачувана відпустка у зв’язку з ...