Реєструйся

Кейс для кадровика. Військовий облік працівників, яким виповнилося більше ніж 30 років


СИТУАЦІЯ

Як правильно обліковувати працівника, якщо він прийнятий на роботу давно і відповідно до військового квитка належить до призовників, але на сьогодні йому більш ніж 30 років. У квитку військово-облікова спеціальність не зазначена.

 

РІШЕННЯ

Від працівника необхідно витребувати відповідний військово-обліковий документ: військовий квиток або тимчасове посвідчення. Якщо працівник звернеться до ТЦК та СП, то отримає направлення на проходження військово-лікарської комісії.

Весь військовий облік обертається навколо військово-облікового документа. Ваше завдання — уміло ним користуватися, уважно читати, що там написано. Питання військового обліку — це питання кадрової безпеки.

Журнал обліку результатів перевірки стану військового обліку
Формат (розмір): 210×297 мм • Обсяг: 60 с.

Аналіз, моніторинг і внутрішня звірка документів військовозобов’язаних

Нині потрібно аналізувати все. Перший фільтр: де ти був у 2014 році, чим займався? Другий фільтр: чому ти не пішов до територіального центру комплектування та соціальної підтримки, що трапилося? Це характеризує особистість.

З другого боку, підприємства є різні. Хто ж думав, що підприємства енергетики стануть такими затребуваними для нашого противника. Напевно, противник шукав, як туди заслати інсайдерів (хто надаватиме координати, хто інформуватиме). Це все робиться не одним днем.

Військовий облік: методика ведення. Спецвипуск № 2, 2023
Замовити за вигідною ціною

Проведіть моніторинг усіх своїх документів. Насамперед доцільно провести внутрішню звірку. Візьміть кожен документ і проаналізуйте, щоб оцінити свої ризики, втрати підприємства у разі призову працівників на військову службу. І повідомте керівникові: у цього працівника все добре, у цього є відстрочка, цього прийнято із порушеннями, а ось цей узагалі постійно ухиляється від призову. Це все характеризує людей. На підставі цього керівник може прийняти відповідні рішення.

Послуги з військового обліку
Для довідок: 0 (800) 219-977

У кожного підприємства своя корпоративна політика. Але поставтеся до справи критично — проаналізуйте документи кожного працівника: що там написано, які штампи стоять тощо. Визначте ризики, а потім переходьте до роботи персонально з кожним.

Вебінар «Бронювання працівників у запитаннях і відповідях»
Для довідок: 0 (800) 219-977

Читайте також:

Джерело: журнал «КАДРОВИК.UA»

Курс «Військовий облік на підприємстві: документація та взаємодія»

Олександр Правдивець
Олександр Правдивець
кандидат військових наук, доцент кафедри управління фінансово-економічною безпекою Університету економіки і права «КРОК»

Матеріали до теми


Перелік документів для працевлаштування внутрішньо переміщених медиків в інші заклади: МОЗ
На сьогодні внаслідок повномасштабного вторгнення росії на територію України багато медиків втратили свої робочі місця та вимушені шукати інші можливості ...
Кейс для кадровика. Роботодавець вирішує самостійно, чи вести особові справи на працівників робітничих професій
ЗАПИТАННЯ Чи потрібно заводити особову справу на працівника (код за КП — 8162)? Читала: щодо професії з таким кодом підприємство ...
Кейс для кадровика. Додаткова відпустка за роботу на комп’ютері заступникові директора закладу середньої освіти
ЗАПИТАННЯ Заступник директора закладу середньої освіти викладає години (240 год). Відповідно, має основну щорічну відпустку 56 к. дн. Чи має ...
Кейс для кадровика. Чи потрібна в наказах про прийняття на роботу преамбула з посиланням на законодавство?
ЗАПИТАННЯ Потрапив мені на очі наказ моїх колег про прийняття на роботу. У ньому після назви немає преамбули — посилання ...