Про Всеукраїнську асоціацію кадровиків


Всеукраїнська асоціація кадровиків (ВАК) — громадське об’єднання, професійна спільнота кадровиків, hr-менеджерів і всіх, кому небайдужий розвиток кадрової справи в Україні.

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація кадровиків» є неприбутковою громадською організацією, яку створено на основі єдності інтересів членів Громадської Організації та спрямовано на задоволення, захист та реалізацію її членами своїх законних прав і свобод.

Всеукраїнська асоціація кадровиків визначає своєю основною метою:

  • сприяння підвищенню освітнього і професійного рівня працівників кадрової сфери;
  • проведення наукової, пізнавальної та освітньої діяльності у сфері трудових правовідносин;
  • участь у роботі пов’язаній з розробкою законодавчих актів стосовно трудових правовідносин;
  • здійснення громадського контролю за роботою державних органів, підприємств, установ та організацій щодо виконання ними вимог трудового законодавства.

Всеукраїнське громадське об’єднання «Всеукраїнська асоціація кадровиків» є членом Громадської ради при Національному агентстві з питань державної служби України. Це дає можливість інформувати працівників кадрових служб підприємств, установ, організацій про нові нормативні документи Держслужби захисту персональних даних та Національного агентства з питань держслужби, запрошувати до співпраці фахівців-експертів.

Інформаційне поле ВГО «ВАК» — щомісячні професійні журнали «Кадровик.UA» та газета «Кадри і зарплата».

Всеукраїнська асоціація кадровиків спільно з редакцією журналу «Довідник кадровика» — організатори Всеукраїнського професійного конкурсу «Кадровик року». Беручи участь у конкурсі, учасники мають можливість перевірити і удосконалити свої знання з трудового права, кадрового діловодства і питань кадрового менеджменту. Переможці Конкурсу отримують диплом, який підтверджує їх професійні знання, і цінні подарунки.

З кожним роком Конкурс набуває популярності про що свідчить кількість учасників, а в 2013 році Конкурс отримав підтримку Міністерства соціальної політики України, Державного центру зайнятості,  Державної служби України з питань праці та обласних державних адміністрацій.

Традиційно навесні ВГО «Всеукраїнська асоціація кадровиків» організовує Всеукраїнські кадрові збори, які в 2017 році відбулись вже в восьме. Обговорити актуальні питання трудового законодавства і кадрового діловодства зібралося понад 800 кадровиків, hr-менеджерів і роботодавців зі всієї України.

Завдяки організаторам заходу — редакції професійного журналу «Кадровик.UA» та Всеукраїнській асоціації кадровиків, учасники заходу отримали можливість абсолютно безкоштовно дізнатися про останні зміни у законодавстві, отримали відповіді на практичні запитання від провідних експертів кадрової справи в Україні та можливість виграти цікаві призи. Кожен учасник зборів отримав подарунки від організаторів і сертифікат про участь.

З 2016 стартував Новий проект ГК «МЕДІА-ПРО» — марафон «Гаряча лінія: консультації»Головна особливість Марафону — абсолютно практичний формат «запитання-відповідь» і жодної теорії: понад 4,5 годин цікавої дискусії. Експерти журналу «Довідник кадровика у 2016 році, у Марафоні  відвідали такі міста: Одесса, Львів, Черкаси, Дніпро, Полтава, Запоріжжя, Київ

Чекаємо на зустріч восени 2017 року. Детальніше про проект

За підтримки Всеукраїнської асоціації кадровиків розпочав свою роботу «Перший кадровий канал»

«Перший кадровий канал» — новий інформаційний ресурс, корисний для кадровиків, HR-ів, бухгалтерів, керівниківі та всіх, кому небайдужий розвиток кадрової справи в Україні. Канал транслює найактуальніші та значущі події, що відбуваються в напрямку діяльності кадровика. «Перший кадровий канал» висвітлює точні та об’єктивні новини. В студії каналу за участі відомих і авторитетних осіб обговорюються найбільш актуальні питання, теми і події. Ексклюзивні інтерв’ю та коментарі експертів.

Команда каналу оперативно та максимально об’єктивно висвітлює новини, продукує якісний відео-контент і працює над створенням інформативних програм у різних напрямках.

Підпишіться на «Перший кадровий канал» та будьте в курсі всіх професійних новин. Детальніше, як підписатися на канал тут.

ВГО «Всеукраїнська асоціація кадровиків» завжди відкрита пропозицій професійної спільноти.

З питань співпраці звертайтесь:
(044) 507-2226 (вн. 602),
pr@kadrovik.ua

Будемо вдячні за Ваші відгуки та пропозиції!

Основи кадрової справи: максимально просто
Авторський курс підвищення кваліфікації кадровиків від Вікторії Ліпчанської. Вищий рівень