Реєструйся

Чи має право жінка працювати за сумісництвом, якщо за основним місцем роботи вона перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку? Пояснює Держпраці


Відповідно до частини восьмої статті 179 Кодексу законів про працю України (далі — КЗпП) за бажанням жінки або осіб, які фактично здійснюють догляд за дитиною, у період перебування їх у відпустці для догляду за дитиною вони можуть працювати на умовах неповного робочого часу або вдома.

Право працівників­-сумісників на відпустки – читайте у спецвипуску журналу «КАДРОВИК.UA»

При цьому чинним законодавством не встановлено, де саме жінка має право працювати на умовах неповного робочого дня: на підприємстві, з яким вона перебуває у трудових відносинах за основним місцем роботи, чи на іншому підприємстві. Отже, жінка має право працювати і на тому самому, і на іншому підприємстві.

Якщо жінка приступає до роботи на іншому підприємстві, то з нею укладається трудовий договір про роботу за сумісництвом.

Від редакції:

На нашу думку, у статті 179 КЗпП йдеться все ж про те, що за бажанням жінки у період перебування її у відпустці для догляду за дитиною вона може працювати на умовах неповного робочого часу або вдома саме за тим місцем роботи, за яким жінка перебуває у цій відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Тобто, якщо жінка і за основним місцем роботи, і за сумісництвом перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, вона має право працювати на умовах неповного робочого часу відповідно як за основним місцем роботи, так і за сумісництвом.

Якщо розглянути ситуацію, чи має право жінка, перебуваючи у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку за основним місцем роботи, працевлаштовуватися за сумісництвом — стосовно цього питання чинним законодавством заборони не встановлено.

Отже, у будь-якій з наведених ситуацій жінка, що перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку за основним місцем роботи, має право працювати за сумісництвом.

 

Вас також може зацікавити:

Джерело: Північно-східне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці

Сумісництво: новітні реалії. Спецвипуск № 1, 2023

Матеріали до теми


Чи буде надано відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами жінці, з якою підприємство призупинило дію трудового договору?
У період дії воєнного стану роботодавець не може відмовити працівниці в наданні відпустки у зв’язку із вагітністю та пологами та ...
Чи можуть ФОП – платники єдиного податку ІІ і ІІІ груп здійснювати продаж криптовалюти?
Правові засади застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, а також справляння єдиного податку встановлюються главою 1 розділу XIV Податкового ...
Чи буде продовжено пенсіонеру МВС пенсії за вислугу років, якщо його мобілізовано на військову службу?
ЗАПИТАННЯ Пенсіонера МВС, який одержує пенсію за вислугу років, мобілізовано на військову службу. Чи буде йому продовжено виплату пенсії під ...