Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Міністр закордонних справ перерахував країни, куди можуть в’їжджати українці

Дата публікації: 09.07.2020

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час брифінгу озвучив список з 23 країн, куди можуть наразі в’їжджати українці в умовах пандемії. За його словами, «Їх загалом 23. Ці країни включають ті, куди потрібна віза, та ті, де діють певні карантинні обмеження, — це Туреччина, Сербія, Албанія, Північна Македонія, Чорногорія, Білорусь, Велика Британія, США, Мексика, Єгипет, Туніс, Республіка Корея. Це такі найпопулярніші напрямки».

Читайте також: Статтю Ольги Стахів «Інструкція про службові відрядження: аналіз змін» в журналі «КАДРОВИК.UA», 6,2020. Для передплатників видання матеріал доступний за посиланням

Також міністр додав: «Решта країн, не менш прекрасні, але менш привабливі для українських подорожніх. Ми не спостерігаємо масового потоку людей туди. Це Ірак, Іран, Афганістан, Південний Судан, Ефіопія, Сомалі, Кенія, Замбія, Танзанія, Бурунді, Сейшельські острови».

Міністр закликав українців зосередитися на «першому» списку країн під час вибору мети своєї подорожі найближчим часом.

Нагадаємо, що днями Європейський Союз визначив категорії негромадян, які зможуть в’їжджати до ЄС. Ці правила стосуються й українців, якщо ті належать до відповідної категорії за статусом чи професією.