Реєструйся

Мінреінтеграції: вже понад 500 бажаючих вступити у резерв працівників для роботи на деокупованих територіях


На початку липня запрацювала платформа «Резерв для державної служби на деокупованих територіях». Там кожен охочий може зареєструватися й стати частиною кадрового резерву.

Станом на сьогодні заявки вже подало понад 500 кандидатів, і ця цифра постійно зростає. З них опрацьовано 455 анкет, тож ці особи вже зараховані до резерву.

Реєстрація триває, тож бажаючі взяти участь у відновленні деокупованих територій, які мають необхідну освіту й хочуть спробувати свої сили на державній службі, можуть реєструватися в системі та заповнювати анкету за посиланням reserve.nads.gov.ua

Вебінар «Оголошення про вакансію та відмова в прийнятті на роботу» – вичерпно про написання вакансій і про те, як законно оформити відмову кандидату.

Нагадаємо, в травні Уряд ініціював експериментальний проєкт, покликаний допомогти державним органам на деокупованих територіях залучити до своїх команд вмотивованих і професійних працівників.

Координаторами проєкту є Мінреінтеграції та Нацагентство з питань державної служби.

Читайте також:

Джерело: Урядовий портал Кабінету Міністрів України

Курс підвищення кваліфікації «Кадрова справа для професіонала»

Матеріали до теми


Чи призначається допомога по тимчасовій непрацездатності, якщо на підприємстві було запроваджено неповний робочий тиждень?
Так, призначається. Робота на умовах неповного робочого часу не тягне за собою обмежень обсягу трудових прав працівника (ст. 56 Кодексу ...
Чи можливе відкриття листка непрацездатності по догляду за дитиною бабусі/дідусю?
Відповідно до Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 13 ...