Реєструйся

Надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям автоматично: зареєстровано законопроєкт


У Верховній Раді України 21 серпня 2023 року був зареєстрований проєкт Закону про внесення змін до статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо автоматичного надання статусу учасника бойових дій (№ 9636).

Законопроєктом пропонується внести зміни до статті 6 Закону України від 22 жовтня 1993 року № 3551-ХІІ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», якими передбачити автоматичне надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям, які брали участь у здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією рф проти України, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів.

«ПРАЦЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ». Спецвипуск від редакції «КАДРОВИК.UA»
Придбати 0 (800) 219-977

Підставою для автоматичного надання статусу учасника бойових дій вказаним військовослужбовцям пропонується визначити довідку про нарахування та виплату їм щомісячної додаткової винагороди у розмірі 100 000 гривень в розрахунку на місяць пропорційно часу участі у таких діях та заходах.

У пояснювальній записці зазначається, що завданням законопроєкту є полегшення процедури для військовослужбовців оформити статус учасника бойових дій.

СУМІСНИЦТВО: НОВІТНІ РЕАЛІЇ спецвипуск № 1, 2023 від журналу «КАДРОВИК.UA»

Читайте також:

Джерело: журнал «КАДРОВИК.UA»


Журнал обліку результатів перевірки стану військового обліку

  • Формат (розмір): 210×297 мм
  • Обсяг: 60 с.

Зручний друкований журнал. Оскільки його заповнюють за результатами перевірки рукописним текстом, графи журналу розташовані таким чином, щоб до них було зручно змістовно заносити результати проведеної перевірки (звіряння), недоліки, висновки та пропозиції, рішення керівника, відмітки про усунення виявлених недоліків.
Замовити

Карина Снісар
Карина Снісар
експерт проєктів «КАДРОВИК.UA»

Матеріали до теми


Додаткові підстави для відстрочки від мобілізації та звільнення з військової служби: законопроєкт № 10093
У Верховній Раді України 27 вересня 2023 року зареєстровано проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ...
Чи буде продовжено пенсіонеру МВС пенсії за вислугу років, якщо його мобілізовано на військову службу?
ЗАПИТАННЯ Пенсіонера МВС, який одержує пенсію за вислугу років, мобілізовано на військову службу. Чи буде йому продовжено виплату пенсії під ...
Військовослужбовці зможуть залишатися на військовій службі понад граничний вік перебування на ній: законопроєкт № 10084
У Верховній Раді України 25 вересня 2023 року зареєстровано проєкт Закону про внесення змін до частини 2 статті 22 Закону ...