...
Реєструйся

Повідомлення про зміну істотних умов праці під час воєнного стану


До істотних умов праці, згідно зі статтею 32 Кодексу законів про працю України, належать системи та розміри оплати праці, розмір пільг, режим роботи, встановлення або скасування неповного робочого часу, суміщення професій, зміна розрядів і найменування посад.

Про їх зміни роботодавець у мирний час мав попередити працівників не пізніше, ніж за 2 місяці.

У період дії воєнного стану повідомити працівника про зміну істотних умов праці та її оплати слід не пізніше, як до запровадження таких умов, тобто хоча б за день до змін. Повідомлення доцільно оформити документально, а саме наказом роботодавця, й ознайомити з ним працівника під підпис.

Підстави звільнення працівників. Спецвипуск «КАДРОВИК.UA» Частина 1. Частина 2

Від редакції журналу «КАДРОВИК.UA»

Ознайомлення працівника з наказом про зміну істотних мов праці не є тотожнім отриманням згоди на роботу в нових умовах. Тому для продовження роботи працівника в нових, змінених, умовах має бути отримана згода працівника і зафіксована в тому ж наказі або в окремому документі. Оскільки відмова від продовження роботи у зв’язку зі зміною істотних умов праці є підставою для звільнення, а факт ознайомлення з наказом про нові умови праці є підтвердженням факту повідомлення про таку зміну, але не наявністю чи відсутністю згоди на продовження роботи.

 

Навчання для кадровиків — семінари, курси, тренінги, вебінари
Індивідуальні курси кадровиків з нуля: 0 (800) 219-977

Джерело: Управління Держпраці

Реорганізація підприємства: дії кадровика

Матеріали до теми


Алгоритм подання роботодавцями трудової книжки на оцифрування
Роботодавці подають трудові книжки працівників на оцифрування на порталі portal.pfu.gov.ua Першочергово подаються відомості про осіб, які найближчим часом набувають права ...
Що робити з працівниками, які залишили місце проживання і переїхали в іншу область або за кордон?
Якщо специфіка виконання роботи передбачає можливість її здійснення віддалено, за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій, роботодавцю доцільно прийняти рішення про переведення працівника ...