...
Реєструйся

Міністерство цифрової трансформації України тестує новий портал Держстату


Міністерство цифрової трансформації України повідомляє, що процес цифровізації Держстату продовжується, для того, щоб кожен українець мав доступ до якісних даних. Вже запустили закритий бета-тест нового порталу. У тестуванні беруть участь представники бізнесу, громадськості та державних органів.

Замовляйте РОЗРОБЛЕННЯ КАДРОВИХ ДОКУМЕНТІВ
Експерти КАДРОВИК.UA допоможуть у складанні й упровадженні бланків кадровика, реєстраційних форм, шаблонів документів

На новому порталі Держстату вся інформація зберігатиметься в єдиній системі замість окремих файлів, як було раніше. Тож українцям більше не доведеться витрачати багато часу на пошук потрібної інформації. Усі необхідні дані будуть на одній зручній платформі.

Крім того, кожен зможе скористатися «Банком даних». Це зручний інструмент, який дозволяє працювати з інформацією у вигляді графіків і таблиць. А ключові статистичні показники відображатимуться на інтерактивних дашбордах. Дані з порталу можна буде експортувати в зручному форматі (SDMX-CSV). Це дозволить швидко й ефективно аналізувати та поширювати необхідну інформацію.

ГАРЯЧА ЛІНІЯ — безоплатні консультації для передплатників журналу «КАДРОВИК.UA»

Оновлений портал також міститиме календар оприлюднення статистичної інформації та графік подання звітності. Тож користувачі статистики зможуть заздалегідь відслідковувати майбутні релізи, а респонденти — планувати подання звітів.

Міністерство цифрової трансформації України також інформує, що портал Держстату розроблено за підтримки Програми EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією.

Читайте також:

Джерело: Міністерство цифрової трансформації України

Курс «Підвищення кваліфікації з військового обліку»

Матеріали до теми