...
Реєструйся

МОЗ запустило електронну систему забезпечення безперервного професійного розвитку медпрацівників


Безперервний професійний розвиток працівників сфери охорони здоровʼя є однією із передумов забезпечення якості та ефективності медичної допомоги. МОЗ України за сприяння проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» запустило електронну систему забезпечення безперервного професійного розвитку (далі – БПР) працівників сфери охорони здоров’я, — повідомляється на сайті міністерства.

Електронне рішення дозволить спростити реєстрацію провайдерів і заходів БПР. Воно також зробить швидким та прозорим процес звітності за результатами проведених заходів. Підписання договорів про послуги в електронному вигляді, захищеність даних, наявність електронного кабінету – все це переваги використання електронної системи забезпечення БПР.

ГАРЯЧА ЛІНІЯ — безоплатні консультації для передплатників журналу «КАДРОВИК.UA»

Відтепер на сайті Центру тестування при МОЗ функціонують кнопки для входу до електронної системи. Система запущена на виконання наказу МОЗ України від 20 лютого 2024 року № 281 «Про затвердження Порядку функціонування електронної системи забезпечення безперервного професійного розвитку працівників сфери охорони здоров’я».

Згідно з наказом провайдерам заходів БПР потрібно пройти перереєстрацію в електронній системі забезпечення безперервного професійного розвитку працівників сфери охорони здоров’я. До 26 червня цього року триватиме перехідний період, а надалі реєстрація відбуватиметься виключно у новій електронній системі БПР.

Для комфортного користування системою провайдерам заходів БПР запропоновані гайд та відеоінструкції про реєстрацію, звітування щодо її проведення, подання апеляції у разі відмови у реєстрації.

Вас може зацікавити: Створення Єдиного реєстру кваліфікацій (Класифікатора професій) підтримано депутатами

«Ми робимо зручнішою та простішою сьогоднішню систему реєстрації провайдерів БПР та спрощуємо процеси, щоб вони були більш прозорими. Також проводимо постійні консультації зі стейкхолдерами, щоб рухатися в єдиному векторі та мати постійний діалог щодо впровадження змін», – наголосила Марія Карчевич, заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку. 

Участь у заходах БПР та систематичне навчання працівників сфери охорони здоровʼя є необхідними для підтримки відповідного рівня фаховості, розвитку нових навичок і компетенцій, що є вагомим внеском у поліпшення якості медичних послуг громадянам. 

Джерело: МОЗ

Курс підвищення кваліфікації «Кадрова справа для професіонала»

Матеріали до теми