...
Реєструйся

Про здійснення повідомлення про прийняття працівника на роботу


Повідомлення про прийняття працівника на роботу чи укладення гіг-контракту подається роботодавцем за місцем його обліку як платника єдиного внеску.

Відповідно до вимог статті 24 Кодексу законів про працю України та постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 413 «Про порядок повідомлення Державній податковій службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу/укладення гіг-контракту», працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням роботодавця або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.  

Заміна тимчасово відсутнього працівника при підсумованому обліку робочого часу — читайте в журналі «КАДРОВИК.UA»

 

Куди направляється повідомлення про прийняття працівника на роботу

Повідомлення про прийняття працівника на роботу чи укладення гіг-контракту подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою (крім повідомлення про прийняття на роботу члена виконавчого органу господарського товариства, керівника підприємства, установи, організації) та/або резидентом Дія Сіті до територіальних органів Державної податкової служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за формою, згідно з додатком, до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором та/або до початку виконання робіт (надання послуг) гіг-спеціалістом резидента Дія Сіті засобами електронного зв’язку з використанням електронного підпису відповідальних осіб, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису, відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу.

Працівник вступив на денну форму навчання: чи зберігати за ним місце роботи? — читайте в журналі «КАДРОВИК.UA»

 

Форма повідомлення про прийняття працівника на роботу

За відсутності технічної можливості подання повідомлення про прийняття працівника на роботу/укладення гіг-контракту засобами електронного зв’язку в електронній формі таке повідомлення подається у формі документа на папері, згідно з додатком, разом із копією в електронній формі. 

 

У разі подання повідомлення засобами електронного зв’язку із використанням електронного цифрового підпису працівник може бути допущений до роботи одразу після відправлення такого повідомлення.

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області

Виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника за вищим розрядом — читайте в журналі «КАДРОВИК.UA»

Джерело: ДПС

Передплата

Матеріали до теми


Чи потрібно повідомляти ДПС про прийняття працівника на тимчасові або громадські роботи за направленням центру зайнятості?
Так, потрібно. Організація та проведення громадських робіт здійснюються на підставі договору про організацію і фінансування громадських робіт, який укладається між центром зайнятості та роботодавцем ...
Встановлення випробувального терміну під час прийняття на роботу осіб з інвалідністю
При прийнятті на роботу не встановлюються випробування для осіб з інвалідністю, направлених на роботу відповідно до рекомендації медико-соціальної експертної комісії ...
Як прийняти інтерна на роботу в медичний заклад?
Лікаря-інтерна працевлаштовують за строковим трудовим договором на основне місце роботи на базі стажування, режим робочого часу для інтерна встановлює сам ...