Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»

Відрядження до країни з візовим режимом: оподаткування ПДФО

21.09.2018
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що оподаткування доходів фізичних осіб регламентується Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), згідно з пп. 165.1.11 п. 165.1 ст. 165 якого до загального місячного...

Витрати на відрядження

14.09.2018
Чи включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку — фізичної особи сума витрат, відшкодована роботодавцем за користування послугами таксі, VIР-залом, понесених таким працівником під час відряд­ження?

СУПРОВОДЖУЮЧИМ У ВІДРЯДЖЕННЯХ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ I ГРУПИ ВІДШКОДУЮТЬ ДОБОВІ

05.09.2018
Супроводжуючому відряджену особу з інвалідністю I групи внаслідок порушення опорно-рухового апарату та зору...

Аванс отримано, а відрядження відмінено: наслідки для підзвітної особи

17.07.2018
Головне управління ДФС у Тернопільській області повідомляє, що згідно із п. 19 розділу ІІ Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року №148 (далі – Положення №148), готівка видається під звіт

Відрядження військослужбовців по-новому

19.06.2018
Інструкція про відрядження військовослужбовців Збройних Сил України, затверджена наказом Міністерства оборони України від 20 лютого 2017 року № 105, зазнала змін.

Вас відправили у відрядження: що треба знати про туристичний збір

04.06.2018
ГУ ДФС у Харківській області повідомляє, що статтею 268 ПКУ встановлено, що платниками туристичного збору (далі – Збору) є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної, міської ради або ради об'єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, про встановлення Збору, та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов'язанням залишити місце перебування в зазначений строк.

Чи має право тренер-викладач поїхати у відрядження за власний рахунок?

21.05.2018
У спортивній школі тренери-викладачі мають виїзний характер роботи, коштів на відрядження у спортивної школи немає. Тренери-викладачі і спортсмени-вихованці хочуть їздити на змагання в інші міста та за кордон. Змагання проходять щомісяця. Чи має право роботодавець відправити тренера-викладача у відрядження, якщо він бажає поїхати у таке відрядження за власний рахунок?

Щодо виплати добових на відрядження директорові

04.05.2018
Директор підприємства був у відрядженні на виставці за кордоном і витратив на переговори певну суму. Як правильно сформулювати наказ, щоб йому компенсували ці витрати саме як представницькі?

Як розрахувати суму оплати праці за час відрядження

16.04.2018
Згідно зі ст. 121 КЗпП робота працівника, направленого у відрядження, оплачується відповідно до умов трудового або колективного договору. При цьому розмір такої оплати не може бути нижчим від середньої заробітної плати.

Як керівникові видати наказ про своє відрядження

15.03.2018
Керівник підприємства, підписуючи наказ чи розпорядження про своє службове відрядження, повідомляє інших працівників про прийняте ним рішення відбути у службове відрядження, а саме: «Відбуваю у службове відрядження…».

Сторінки