Чи має право тренер-викладач поїхати у відрядження за власний рахунок?

21.05.2018
У спортивній школі тренери-викладачі мають виїзний характер роботи, коштів на відрядження у спортивної школи немає. Тренери-викладачі і спортсмени-вихованці хочуть їздити на змагання в інші міста та за кордон. Змагання проходять щомісяця. Чи має право роботодавець відправити тренера-викладача у відрядження, якщо він бажає поїхати у таке відрядження за власний рахунок?

Щодо виплати добових на відрядження директорові

04.05.2018
Директор підприємства був у відрядженні на виставці за кордоном і витратив на переговори певну суму. Як правильно сформулювати наказ, щоб йому компенсували ці витрати саме як представницькі?

Як розрахувати суму оплати праці за час відрядження

16.04.2018
Згідно зі ст. 121 КЗпП робота працівника, направленого у відрядження, оплачується відповідно до умов трудового або колективного договору. При цьому розмір такої оплати не може бути нижчим від середньої заробітної плати.

Як керівникові видати наказ про своє відрядження

15.03.2018
Керівник підприємства, підписуючи наказ чи розпорядження про своє службове відрядження, повідомляє інших працівників про прийняте ним рішення відбути у службове відрядження, а саме: «Відбуваю у службове відрядження…».

Відбуваю у службове відрядження…

15.03.2018
У штатному розписі державного закладу заступників головного лікаря нема. Двоє осіб з кадрового резерву мають повноваження виконувати обов’язки головного лікаря під час його хвороби або відпустки за листом-погодженням головного державного санітарного лікаря України. Коли головний лікар їде у відрядження, в наказі зазначається: «Відбуваю до м. Київ…» (чи до іншого міста), а не «Відрядити…». Як правильно? І чим це можна підтвердити для надання роз’яснення?

Підвищений розмір добових на відрядження бюджетників у 2017 році: з якої дати застосовувати?

19.02.2018
Відшкодування витрат на відрядження у розмірах, встановлених постановою КМУ від 05.04.2017 р. №241, має здійснюватися з 19.04.2017 р., у тому числі й особам, які на цей час вже перебували у відрядженні - Мінфін

Якщо відрядження почалося з місця відпочинку - що з вартістю проїзду?

12.02.2018
Податківці у листі зазначили, що право на неоподатковану оплату проїзду працівник має лише з місця роботи до місця відрядження й назад. Тож, за яким маршрутом працівник мандруватиме під час відрядження, прямо впливає на оподаткування його витрат.

Нюанси врахування премії при обчисленні середньої зарплати для оплати днів відрядження

09.01.2018
Мінсоцполітики роз'яснило, що у разі виплати середньої заробітної плати за період відрядження премію за цей період не нараховують.

Відрядження за кордон

28.12.2017
Працівника направлено у відрядження за кордон. Він виїхав поїздом, пройшов контроль українських прикордонників, але прикордонники сусідньої держави не пропустили його до місця відрядження. Фактично назад його відправили на наступний календарний день, що видно з другої відмітки українських прикордонників. Як йому компенсувати витрати на проїзд і на бронювання номера в готелі у цій ситуації та чи виплачувати добові?

Авіаквиток для відрядження без розрахункового документа є додатковим благом

09.11.2017
Якщо для відшкодування витрат на придбання електронного авіаквитка за наявності посадкового талона відряджена особа не надає роботодавцю підтверджуючий документ, що засвідчує вартість цих витрат, то сума відшкодування цих витрат включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу такої особи як додаткове благо і оподатковується ПДФО, — роз’яснюють у Державній фіскальній службі.

Сторінки