Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»

Чи потрібно сплачувати туристичний збір під час відрядження?

19.10.2017
Головне управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області в індивідуальній податковій консультації «Про туристичний збір» від 09.10.2017 № 2170/ІПК/04-36-12-23-19 повідомляє, що ст. 268 Податкового кодексу України (Кодекс) встановлено, що платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці

Про оплату працівникам, які направлені у службове відрядження

11.10.2017
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці в області Олена Коломійчук провела семінар у фермерському господарстві «Єдність» на тему: «Оплата праці працівникам, які направлені у службове відрядження».

Чи зобов’язане підприємство виплачувати аванс працівникам, які відбувають у відрядження?

19.09.2017
Відповідно до ст.121 КЗпП України, працівники мають право на відшкодування витрат та одержання інших компенсацій у зв’язку з службовими відрядженнями. Працівникам, які направляються у відрядження, виплачуються: добові за час перебування у відрядженні, вартість проїзду до місця призначення і назад та витрати по найму жилого приміщення в порядку і розмірах, встановлюваних законодавством.

Затверджено інструкцію про службові відрядження поліцейських

12.09.2017
Міністерство внутрішніх справ України видало наказ «Про затвердження Інструкції про службові відрядження поліцейських у межах України» від 02.08.2017 № 672.

Внесено зміни до Інструкції про службові відрядження

06.09.2017
Чергову порцію новацій отримали бюджетні установи у зв’язку зі змінами до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон. Це сталося завдяки наказу Мінфіну від 28.07.2017 р. № 669.

7 ключових змін до Інструкцій про службові відрядження

04.09.2017
У бюджетних установах у зв’язку зі змінами до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 28.07.2017 р. № 669 передбачаються певні новації. Зокрема, зміни, стосуються передусім документального підтвердження витрат у службових відрядженнях працівників органів держвлади, підприємств, установ й організацій, що повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів.

Відрядження на службовому автомобілі: особливості обліку

31.08.2017
Підприємство, що відряджає працівників до різних куточків України з метою виконання ними службових завдань, має вибір. Воно може оплатити їм проїзд транспортом громадського призначення, наприклад, поїздом чи автобусом, а може надати на час відрядження службове авто. Яким є порядок обліку витрат на використання авто у відрядженні?

Восени врегулюють питання щодо відрядження суддів

18.08.2017
Вища кваліфікаційна комісія суддів (ВККС) призначила до розгляду питання про внесення подання про відрядження суддів до іншого суду того самого рівня і спеціалізації для здійснення правосуддя.

Які мають бути обов’язкові реквізити чека для підтвердження витрат на відрядження?

04.08.2017
Державна фіскальна служба України в індивідуальній податковій консультації від 24.07. 2017 № 1313/ІПК/28-10-01-03-11 пояснила, що під час здійснення операцій із використанням електронних платіжних засобів у сфері електронної комерції та системах дистанційного обслуговування дозволяється формування в електронній формі документа за операцією з використанням електронного платіжного засобу за умови доставки його користувачу.

Усе про відрядження: посібник «Оформлення та облік відряджень» та «Журнал реєстрації відряджень»

19.07.2017
Редакція журналу «Довідник кадровика» рекомендує такі видання, як посібник «Оформлення та облік відряджень» та «Журнал реєстрації відряджень». Посібник і журнал стануть у пригоді на тих підприємствах, які відряджають працівників. Крім цього, у посібнику, на прохання наших передплатників, чітко роз’яснено, які ділові поїздки не належать до відряджень.

Сторінки