Усе про відрядження: посібник «Оформлення та облік відряджень» та «Журнал реєстрації відряджень»

19.07.2017
Редакція журналу «Довідник кадровика» рекомендує такі видання, як посібник «Оформлення та облік відряджень» та «Журнал реєстрації відряджень». Посібник і журнал стануть у пригоді на тих підприємствах, які відряджають працівників. Крім цього, у посібнику, на прохання наших передплатників, чітко роз’яснено, які ділові поїздки не належать до відряджень.

Чи проводити доплату за виконання обов’язків працівника, який відсутній через відрядження?

07.07.2017
Заступникам та працівникам, на яких згідно із посадовою (робочою) інструкцією покладено обов’язки тимчасово відсутнього працівника, доплата за суміщення, як правило, не проводиться, — Мінсоцполітики.

Гарантії і компенсації при службових відрядженнях

22.05.2017
Відповідно до статті 121 Кодексу законів про працю України працівники мають право на відшкодування витрат та одержання інших компенсацій у зв'язку з службовими відрядженнями.

Витрати виконавця на відрядження працівників у рамках договору про надання послуг: що з ПДВ

21.03.2017
Витрати виконавця на відрядження спеціалістів, задіяних під час надання послуг, здійснені ним у межах відповідного договору, є витратами із забезпечення виконання складових частин загального обсягу послуги, а тому є складовою частиною вартості послуги, операція з постачання якої є об’єктом обкладення ПДВ відповідно до п. 185.1 ПКУ.

Службові відрядження, навчання та стажування за кордоном

13.11.2012
Журнал "Довідник кадровика" №10, 2012
Порядок направлення у відрядження та відшкодування витрат, понесених у зв’язку з відрядженням для осіб, які направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями (далі — організації), що повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів, визначається у постанові Кабінету Міністрів України «Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів» від 2 лютого 2011 року № 98 (далі — Постанова № 98) та в Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженій наказом Міністерства фінансів від 13 березня 1998 року № 59 (далі — Інструкція № 59).

Сторінки