Реєструйся

Обов’язки роботодавців щодо виплати заробітної плати


За порушення термінів виплати заробітної плати законодавство передбачає дисциплінарну, адміністративну та кримінальну відповідальність.

І хоча стаття 10 Закону України від 15 березня 2022 року № 2136-IX «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» звільняє роботодавця від відповідальності за порушення зобов’язання щодо строків оплати праці, якщо він зможе довести, що це порушення сталося внаслідок бойових дій або інших обставин непереборної сили, в цій же статті зазначено: звільнення від відповідальності за несвоєчасну оплату праці не звільняє роботодавця від обов’язку виплати заробітної плати.

Середня заробітна плата за час вимушеного прогулу: як розрахувати — читайте в журналі «КАДРОВИК.UA»

Крім цього, в разі затримки виплат заробітної плати на один і більше календарних місяців роботодавцеві доведеться виплатити працівникам компенсацію втрати частини доходів у зв’язку з порушенням строків їх виплати. Вона має виплачуватися й під час воєнного стану.


Раніше писали:

Джерело: Управління Держпраці


Індивідуальна кадрова онлайн консультація з експертом особисто (ZOOM, VIBER, SKYPE)

Експерти-юристи проєкту «КАДРОВИК.UA» надають індивідуальні онлайн-консультації з трудового законодавства у робочий час:

з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю.

0 (800) 219 977, (095) 694 01 07
podpiska@mediapro.com.ua

 

Матеріали до теми


Чи призначається допомога по тимчасовій непрацездатності, якщо на підприємстві було запроваджено неповний робочий тиждень?
Так, призначається. Робота на умовах неповного робочого часу не тягне за собою обмежень обсягу трудових прав працівника (ст. 56 Кодексу ...
Нові гарантії для військовослужбовців та поліцейських: підписано Закон
Президентом підписано Закон України від 6 вересня 2023 року №3379-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення ...
За ким із мобілізованих працівників зберігається середній заробіток після 19 липня 2022 року
Мінекономіки у листі від 16 травня 2023 року № 4706-05/22258-03 розглянуло питання збереження середнього заробітку педагогічним працівникам — сумісникам на ...