...
Реєструйся

Як сплачувати за себе добровільні пенсійні внески


СИТУАЦІЯ

Мені 34 роки, я недовго працював вчителем, зараз служу настоятелем сільського храму. Чи можу я сплачувати за себе добровільні внески?

 

КОМЕНТАР

Оскільки ви вже працювали вчителем та, очевидно, інформація про вашу трудову діяльність наявна в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (ведеться з 1998 року), ви можете сплачувати за себе добровільні пенсійні внески — стаття 12 Закону України від 9 липня 2003 року № 1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Ознайомитись із відеоінструкцією, як укласти Договір на добровільну участь, можна тут.

Письмові і телефонні КОНСУЛЬТАЦІЇ та інші кадрові послуги експертів журналу «КАДРОВИК.UA»

Читайте також:

Джерело: ПФУ

Курс підвищення кваліфікації «Кадрова справа для професіонала»

Матеріали до теми


Добровільні внески до ПФУ особою, що тимчасово проживає за кордоном: яка мінімальна сума?
ЗАПИТАННЯ Українець, що працював в Україні, але через війну виїхав за кордон і втратив роботу та якому до пенсії залишилось ...
Чи обов’язково сканувати військовий квиток, якщо в армії служив на початку 80-х?
Період проходження строкової військової служби зараховується до страхового стажу. Основним документом, що підтверджує стаж роботи до 1 січня 2004 року, ...