Про надання соціальної відпустки на дітей


Відповідно до частини 5 статті 11 Закону України «Про відпустки» вказано: забороняється ненадання щорічних відпусток повної тривалості протягом двох років підряд, а також ненадання їх протягом робочого року особам віком до 18 років та працівникам, які мають право на щорічні додаткові відпустки за роботу із шкідливими і важкими умовами чи з особливим характером праці.

Порушення цього припису загрожує роботодавцю притягненням до адміністративної відповідальності та фінансових санкцій. Але треба звернути увагу не те, що ця норма стосується виключно щорічних відпусток і не поширюється на відпустку на дітей, оскільки така відпустка віднесена до виду соціальних.

Соціальна відпустка на дітей надається в обов’язковому порядку за бажанням працівника. Тому, якщо працівник, який має право на соціальну відпустку на дітей, не виявив бажання скористатися нею протягом кількох років, то порушення законодавства про відпустки з боку роботодавця не вбачається і, відповідно, немає підстав для притягнення останнього до відповідності.

Стосовно невикористаної соціальної відпустки на дітей за декілька попередніх років у поточному році поспіль, то порушене питання має бути вирішено за угодою між сторонами трудових відносин (працівником і роботодавцем).

Автор — Ганна Царенко, головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці в області.

Джерело: ukrainepravo.com

Видання для кадровиків

Матеріали до теми


Законопроєкт № 7251 готують до другого читання
Народні депутати проголосували за основу зі скороченням строку підготовки до другого читання проєкт Закону про внесення змін до деяких законів ...
Оформлення лікарняних для переселенців за кордоном: спрощення процедури
МОЗ спростило оформлення лікарняних для переселенців за кордоном, які стали тимчасово непрацездатними. Йдеться про такі категорії непрацездатності: захворювання або травма ...