Передплати журнал

З 1 вересня збільшено мінімальний розмір допомоги по безробіттю


ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ МІНДОХОДІВ У М. КИЄВІ

З 1 вересня збільшено мінімальний розмір допомоги по безробіттю

ГУ Міндоходів у м. Києві нагадує про збільшення мінімального розміру допомоги по безробіттю для осіб, страховий стаж яких протягом року до надання їм статусу безробітних становить не менше ніж шість місяців.

Мінімальний розмір допомоги дорівнює 80 % від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 974 гривні 41 копійку, зафіксованому до 31.12.2014 року.

Постанова Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття від 23.07.2014 року N 12 “Про внесення змін до постанови правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття від 12 квітня 2012 року N 327” застосовується з 1 вересня 2014 року.

Матеріали до теми


Проєкт наказу щодо виправлення помилок у листках непрацездатності
На сайті профспілок опубліковано проєкт наказу Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства соціальної політики України та Фонду соціального страхування України «Про ...
Український ветеранський фонд: які зміни ухвалено щодо його функціонування
27 серпня на засіданні Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для функціонування Українського ...