Консультації експертів




Чи обов’язково оформляти укладення трудового договору наказом за типовою формою № П-1?
КАДРОбудні. Вівторок. Робочий час, трудова книжка, інструкції, локальні акти Чи обов’язково оформляти укладення трудового договору наказом за типовою формою № ...

На роботу приймається внутрішньо переміщена особа (проживала в м. Севастополі). Чи підлягає вона військовому обліку на підприємстві?
КАДРОбудні. Понеділок. Прийняття на роботу На роботу приймається внутрішньо переміщена особа (проживала в м. Севастополі). Чи підлягає вона військовому обліку ...

Чи враховується додаткова соціальна відпустка в максимальну тривалість щорічної відпустки?
Чи враховується додаткова соціальна відпустка в максимальну тривалість щорічної відпустки, визначену частиною третьою статті 10 Закону України «Про відпустки»? Чи ділиться ...
Чи утримується компенсація за щорічну відпустку у разі поновлення судом працівника на роботі?
КАДРОбудні. П’ятниця. Відпустки Чи утримується компенсація за щорічну відпустку у разі поновлення судом працівника на роботі? Чинним законодавство не передбачено. ...

Чи має право підприємство утримати з працівника, який звільняється за власним бажанням у зв’язку з виходом на пенсію (ст. 38 КЗпП), суму заробітної плати за дні щорічної відпустки, надані в рахунок невідпрацьованої частини робочого року?
КАДРОбудні. Четвер. Звільнення Чи має право підприємство утримати з працівника, який звільняється за власним бажанням у зв’язку з виходом на ...



Чи встановлюється випробування при прийнятті на роботу внутрішньо переміщеній особі?
КАДРОбудні. Понеділок. Прийняття на роботу Чи встановлюється випробування при прийнятті на роботу внутрішньо переміщеній особі? Ні, не встановлюється. 12 червня ...