Для визначення права на пенсію за вислугу років звільнення з роботи не вимагається


Пенсії за вислугу років призначаються при досягненні визначеного Законом України «Про пенсійне забезпечення» пенсійного віку, за наявності необхідної тривалості страхового стажу та стажу роботи за спеціальністю. Водночас, відповідно до ст. 7 зазначеного Закону пенсії за вислугу років призначаються після залишення роботи, яка дає право на зазначений вид пенсії.

У зв’язку з цим багато працівників задають питання про можливість визначення свого майбутнього пенсійного забезпечення до звільнення з роботи. Адже іноді буває складно самостійно визначити чи є право на пенсію за вислугу років, чи достатньо наявного стажу роботи, в тому числі за спеціальністю, який буде хоча б приблизний розмір майбутньої пенсії тощо.

Пунктом 3.3. Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 р. № 22-1, передбачено, що органи, які призначають пенсію надають роз’яснення з питань призначення та виплати пенсій, допомогу у одержанні відсутніх документів для призначення пенсії. У разі потреби органи Пенсійного фонду також надають допомогу щодо визначення права на пенсію до звільнення особи з посади, яка дає право на її призначення.

Таким чином, для вирішення питання про наявність права на пенсію за вислугу років можна звертатися до органів Пенсійного фонду (з усіма необхідними для призначення пенсії документами) залишаючись працювати на посаді, яка дає право на таку пенсію. Однак, призначення ж такої пенсії можливе, відповідно до законодавства, після звільнення з роботи за спеціальністю.

Джерело: www.fpsu.org.ua

Видання для кадровиків