НОВАЦІЇ РИНКУ-2018: більше, ніж професія кадровик


Драйвер змін, журнал «Кадровик.UA», за підтримки Всеукраїнської асоціації кадровиків, ініціює фахові обговорення щодо включення до класифікатора професій нової посади «Менеджер з трудових відносин» та запровадження в якості офіційного професійного свята.

26 квітня, 11:30, УНІАН

Брифінг Всеукраїнської асоціації кадровиків, лідерів ринку праці,
провідних роботодавців, лідерів асоціацій.

Для того, щоб працівник отримав гідну професію з відповідним розміром заробітної плати, а роботодавець — висококваліфікованого працівника, потрібно змінити ставлення суспільства і держави.

Давно очевидно, що провідні компанії, у яких відкриті вакансії, що фактично відповідають посаді інспектора з кадрів, шукають: спеціалістів з кадрів, спеціалістів по персоналу, фахівців з кадрів, помічників начальників відділу кадрів, таким чином, штучно змінюючи назву посади «інспектор з кадрів».

Натомість вимоги роботодавця до працівника, який приймається на роботу за цією посадою, вже давно вийшли за межі обумовлених кваліфікаційними характеристиками посади «Інспектор з кадрів».

Інспектор з кадрів — більше не статист і не наглядач за паперами. Він бере активну участь в управлінні підприємством. Це кваліфікований працівник, менеджер. Саме ця посадова особа в різних галузях виробництва займається всіма процесами, пов’язаними з трудовими відносинами.

Останнім часом дуже змінився ринок та умови ведення бізнесу в Україні. Професія інспектора з кадрів вже давно не відображає того функціоналу, яким наділений кадровик на підприємстві. Інспектор з кадрів в сучасних умовах має знати не тільки законодавство про працю, а й цивільне, сімейне, кримінальне та адміністративне право, мати навички співпраці з посадовими особами держави, бути обізнаним у спілкуванні з працівниками.

Отже, журнал «Кадровик.UA» ініціює удосконалення професії і ставить за мету за підтримки роботодавців України включити до класифікатора професій нову посаду «Менеджер з трудових відносин»

Зареєструватись на участь

Заповнюючи форму Ви надаєте згоду на обробку персональних даних

Якщо у вас виникли питання, телефонуйте: (044) 507-2227, 568-5138.