Як оплачувати відрядження яке переходить з одного місяця на інший


Мінсоцполітики в листі від 11.11.2016 р. № 1564/13/84-16 розглянуло випадок, за яким працівника було направлено у відрядження з 26 вересня по 7 жовтня 2016 року, а середньоденна заробітна плата розраховуватиметься виходячи із заробітної плати липня – серпня 2016 року, оскільки зазначені місяці передують місяцю (вересню) направлення у відрядження.

Денний заробіток необхідно буде визначати для вересня та жовтня окремо.

  • У разі якщо середньоденний заробіток, розрахований у вересні 2016 року, буде нижчим за денний заробіток вересня, то працівнику за дні відрядження, які припадають на вересень, необхідно заплатити заробітну плату згідно з його трудовим договором.
  • Якщо середньоденний заробіток, розрахований у вересні 2016 року, буде вищим за денний заробіток жовтня, то працівнику за дні відрядження, які припадають на жовтень, необхідно заплатити середньоденний заробіток.

Джерело: www.interbuh.com.ua

Видання для кадровиків

Матеріали до теми


Відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану за ініціативою роботодавця
Розділом VI Закону України від 15 листопада 1996 №504/96-ВР «Про відпустки» зі змінами (далі – Закон № 504) передбачено надання працівникові ...
Робота за сумісництвом, якщо на основному місці роботи оформлено простій
Чи можна працевлаштуватися на роботу за сумісництвом як ВПО, якщо на основному місці роботи працівникові оформлено простій? Чи може він ...