Яким чином проводиться оплата праці педагогам групи продовженого дня?


Порядок утворення, комплектування та органiзацiї навчально – виховного процесу групи продовженого дня встановлює «Положення про групу продовженогодня загальноосвiтнього навчального закладу», затверджене постановою КабінетуМiнiстрiв України вiд 05.10.2009 №1121.

Як i для iнших педагогiчних працiвникiв, робочий час вихователiв групи продовженого дня регулюється графiком роботи, складеним вiдповiдно до роботи такої групи та їхнього педагогiчного навантаження на тиждень, затвердженого тарифiкацiйним списком на початку навчального року.

Педагогiчне навантаження вихователя групи продовженого дня становить 30 годин виховної роботи протягом навчального тижня, що становить тарифну ставку (п.п. “є” п. 64 «Iнструкцiї про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти», затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 №102.

Оплата працi педагогiчних працiвникiв проводиться виходячи зi встановлених ставок зарплати (посадових окладiв) з урахуванням пiдвищень, фактичного обсягу педагогiчної роботи, доплат та надбавок.

Автор — Ганна Масловська, начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно–правових актів Управління Держпраці у Кіровоградській області.

Джерело:
kirtu.gov.ua

Видання для кадровиків

Матеріали до теми


Законопроєкт № 7251 готують до другого читання
Народні депутати проголосували за основу зі скороченням строку підготовки до другого читання проєкт Закону про внесення змін до деяких законів ...
Відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану за ініціативою роботодавця
Розділом VI Закону України від 15 листопада 1996 №504/96-ВР «Про відпустки» зі змінами (далі – Закон № 504) передбачено надання працівникові ...
Робота за сумісництвом, якщо на основному місці роботи оформлено простій
Чи можна працевлаштуватися на роботу за сумісництвом як ВПО, якщо на основному місці роботи працівникові оформлено простій? Чи може він ...