Відпустки



Чи зараховується до стажу, що дає право державному службовцеві на додаткову відпустку, період проходження військової служби в особливий період?
Ні, не зараховується.   Пунктом 4 Порядку надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 квітня ...


Держпраці назвала працівників, які мають право на додаткову соціальну відпустку на дітей
Управління Держпраці у Житомирській області інформує, що листом Міністерства економіки України від 1 липня 2021 року № 4712/06/34401-07 визначено порядок застосування норм ...
Чи може додаткова відпустка, яка надається учасникам бойових дій, бути перенесена на інший період, продовжена або поділена на частини?
До Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області звернувся за консультацією громадянин, який працює на підприємстві, з питань отримання відпустки, як ...
Чи зберігається право на отримання соціальної допомоги на дитину у разі працевлаштування на неповний робочий час жінки, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною?
До Головного управління Держпраці у Дніпропетровскій області звернулася за консультацією громадянка, яка знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до ...